0nkulis

Nepieciešama palīdzība (drusku papildināts 27. jūlijā) trešdien, 26. jūlijs,

Filed under: Domas — mikslatvis.lv @ 13:26

Nepieciešams dators, minimālā prasība, lai uz tā varētu darbināt OS un tīmekļa pārlūku. Puiša vecāki ir nabadzīgi un nevar nodrošināt viņam iespēju izkļūt pat no dzīvokļa, tāpēc dators ar internetu būtu viņa vienīgais logs uz ārpasauli, ja kāds var kaut kā palīdzēt, lūdzu dariet to. Nav nekāda šmaukšana, varēsiet kaut vai doties līdzi un personīgi viņu iepriecināt. Puiša vārds ir Pāvils. Varu saderēt, ka jums visiem ir komponentes un kopīgi mēs varam viņam palīdzēt. Jau ir atteikušas vairākas organizācijas, tajā skaitā Apeirons, tāpēc radās cerība par palīdzību no datoristu komūnas. Lūdzu informējiet ja varat kā palīdzēt! Paldies! No BOOT foruma lietotājiem jau ir divas sastāvdaļas!!

 • barošanas bloks 300W
 • grafiskā karte Creative Labs 3D Blaster Banshee 16mb AGP

Dabūju gandrīz pilnībā sakomplektētu kompi no darba kolēģes… paskatīšos kas šim par problēmām un ja viss OK varbūt nemaz nevajadzēs citas detaļas, ideāli, paldies par atsaucību! ja būs tomēr, kas vajadzīgs es atkal pakliegšu pēc palīdzības. Man prieks, ka ir iespēja kādam vēl mūsdienās palīdzēt un, ka interneta sabiedrība ir tik asaucīga šādos jautājumos. Informēšu par rezultātiem.

Dabūju pilnu komplektu no kolēģes, bet izskatās ka būs vēl nepieciešama pele, tīkla karte un jāskatās, kas ir ar video karti, jo nebija iespējams nekādu bildi dabūt ārā no šamiem dzelžiem… vakarā būs vairāk laika paskatīties, kas šim vainas… 

 

4 Responses to “Nepieciešama palīdzība (drusku papildināts 27. jūlijā)”

 1. Krišs Says:

  Varu iebērt kaut ko no vecajiem dzelžiem, apskatīšos. Pavisam noteikti zinu, ka man ir veca S3 4mb agp videokarte, varētu būt, ka ir strādājoša tīklene, kaut kāda skaņas karte laikam arī bija.
  128MB SDRAM DIMM arī vajadzētu būt vēl.
  AMD procesora kūleris viens arī ir.
  Vecā mātene, bet to nedošu, jo viņas dēļ vispār sāku upgrade- acīmredzot, kaut kas tur gļuko un viss nofrīzo mirklī, kad vajadzētu sākt lādēties bootloaderim.
  Palūrēs, kas tur vēl bija.

 2. 0nkulis Says:

  Tas ir ļoti labi, ka vari palīdzēt. Man prieks, ka ir šāda atsaucība, domāju, ka kopīgiem spēkiem mēs varēsim palīdzēt it sevišķi, ja dodot kaut nedaudz no savām lietām varam iepriecināt kādu, kuram dzīvē klājas grūtāk.

 3. 0nkulis Says:

  dabuuju gandriiz pilniibaa sakomplekteetu kompi no darba koleegges… paskatiishos kas shim par probleemaam un ja viss ok varbuut nemaz nevajadzees citas detaljas, ideaali, paldies par atsauciibu! ja buus tomeer kas vajadziigs es atkal pakliegshu peec vajadziibas.

 4. Krišs Says:

  ja nu kas trūkst, tad ieliec update šim postam


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s