0nkulis

Mūzika: Bran Van 3000 – glee otrdien, 1. augusts,

Filed under: Domas,Mūzika — mikslatvis.lv @ 14:38

Izvilku no plaukta savu pirmo pašpirkto oriģinālo CD. Bran Van 3000 – glee. Fantastiskas atmiņas. Kanādiešu grupas Bran Van 3000 (Bran Van, Bran Van Three Grand, BV3) pirmais albums glee ar rozā vāciņu stirniņu un zaķīti uz tā. Es nezinu, ko es domāju brīdī kad to pirku. Es biju dikti sīks un man tikko bija CD atskaņotājs parādījies (sen) par paša pelnītu naudu. Es iegāju mūzikas veikalā un sapratu, ka neviens cits šo droši vien nepirks, neviens vienkārši nesapratīs. Šī nav gluži tā mūzika, kas skan pa radio. Albums iznāca 1998. gada martā, un 99-tajā viņu singls “Drinkin’ in L.A.” iekļuva Lielbritānijas TOP 40 trešajā vietā. Atceros, ka biju dzirdējis dziesmu Astounded no otrā albuma Discosis tā arī pamudināja šo izvēli.

Dziesmu liste šajā ir maigi izsakoties dažāda; reps, regejs, soul, rock pat nezinu, kas vēl salikts nevien katrs savā dziesmā, bet arī visi stili vienā dziesmā vienlaicīgi, katrā ziņā kaut ko tādu nevar dzirdēt gandrīz nekur citur. Kaut kas līdzīgs varētu būt tagadējie Back eyed peas laikam, bet nē nē noteikti nav līdzīgi, ja tā padomā… bet BV3 ir jūtams daudz lielāks spēks.

Problēma ir izcelt kādu dziesmu īpaši, jo viņas visas patiešām spārda, kāda vairāk kāda mazāk, bet visas ir labas. Šeit ir viņu last.fm tops, bet nedomāju, ka tas atspoguļo pašas labākās dziesmas.

Noteikti iesaku paklausīties, ja ir iespēja. Viņu ieraksti ir reti, bet dabūjami!

Saites:

oficiālā grupas mājaslapa
wiki lapa
fanu lapa
viņu last.fm lapa

te var nopirkt par pieņemamu summu

 

One Response to “Mūzika: Bran Van 3000 – glee”

  1. […] Atcerējos. Vēl šo to biju pasūtījis no ebay. Atnāca man pa pastu Bran Van 3000 (te sīkāk par grupu vienā no iepriekšējiem ierakstiem) singls – Astounded zināju, ko gaidīju tāpēc nevīlos no tā, ka iekšā tik viena dziesma un 3 tās remiksi. Zemāk ir pāris video. […]


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s