0nkulis

Lēnām top lapa ar legālu bezmaksas mp3 izlasi piektdien, 4. augusts,

Filed under: Latvija,mp3,Mūzika — mikslatvis.lv @ 13:06

Lēnām top saraksts ar saitēm uz grupām un izpildītājiem, kuri izplata savu mūziku bezmaksas legālai lejuplādēšanai. Meklēt šeit! Ja ir vēl kādi plaši zināmi un kvalitatīvi izpildītāji, kuriem vajadzētu iekļūt listē tad informējiet.

Starp citu esmu tagad spēcīgāk paklausījies Sadauzīto ķirbju albumu, un atzīstu par labām un man tuvām tā pirmo kompozīciju – Glass baigi enerģiska dziesma, uzdod ritmu un tajā ir spēks. If there is a God ir dikti laba, bet daudz labāka manuprāt ir akustiskā versija, kas pieejama pēdējā ‘paciņā’, patiešam labāka. Man ļoti patika arī In my body. Tāpēc noteikti iesaku paralēli noklausīties arī citus studijas ierakstu variantus, jo gala versijā nav tās pašas dziesmas, kas ir mazajās paciņās iekšā. Piemēram, otrajā paciņā ir feina dziesma Lucky 13, albumā nav tādas un slikti, ka nav jo man šī itin labi patīk. Tas pats jāsaka par Slow Dawn un Soul Power, kas izklausās, kā klasiskas vērtības.
Ziņu par Židrūni uzzināju no Rodžera un secināju, ka tā pati pirmā dziesma ir riktīgi laba. Iesaku noklausīties, jūsu domas par “alternatīvo” mūziku mainīsies. Rodžera lapā ir arī teksts, lai būtu varbūt ērtāk neradušai ausij klausīties.

 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s