0nkulis

LMT vs. TELE2 piektdien, 25. augusts,

Filed under: Domas,Latvija — mikslatvis.lv @ 9:37

Interesanta ziņa no klades.lv. Betmena_draugz, sarakstījis par savu pieredzi pārejot no teles uz lmt… tiešām notiek spraiga konkurences cīņa, ja jau teles cilvēks zvana un vaicā kas par iemesliem pārejai un vai šis varot kā (ar atlaidēm) palīdzēt pārdomāt 🙂 Meklēt te.

 

4 Responses to “LMT vs. TELE2”

 1. mefisto Says:

  Tu varētu ņemt šo bildi, par pamatu dizainam.
  BTW, uz operas ir kaut kāda CSS kļūme.

 2. Arturs Says:

  Taa vareetu buut, un nespeelshu, ka tieshi skajaa nedeeljaa arii muusu uznjeemumaa kur stradaaju bija doma savukaart noLMT paariet uz TELE2, jo bija baigi labs piedaavaajums, bet LMT to paarspljaava, tachu T2 saka, ka tas neesot vinju galiigais vaards, taa ka naakoshajaa nedelejaa, domaaju, muusu turpmaakie sarunu tarifi samazinaasies uz pusi. Kaut nu liidziigi naakoytnee notiktu ar Lattelecom pakalpojumiem 🙂

 3. GSMS SHIT Says:

  Lieto LMT=NEDROSI SAKARI!!!

  Mobilie sakari ir NEDROŠI!!! LUDZU NELIETOJAT LATVIJAS MOBILA TELEFONA PAKALPOJUMUS VISPIRMS NEZILASOT SO RAKSTU- TAS IR BRIDINAJUMS IKVIENAM LIETOTAJAM PIRMS IZMANTOT LMT! 2003.gadā Izraēlā tika uzlauzts GSM drošības kods, kas darbojās visos pasaules operator tīklos. LMT nekādus uzlabojumus savā tīkla drošībā nav veicis, lai informētu klientus ( patērētājus ) par sarunu un datu pārraides noklausīšanās milzīgo risku. Līdz pat šodienai tiek tirgoti Maz cenas mobilie telefoni, kas ir uzlaužami un identificējami no noziedzīgām grupām dažu minūšu laikā. Mobilais telefons mūsdienās daudziem ir kļuvis par neatņemamu sastāvdaļu, bet daļai tas ir kļuvis par klupšanas akmeni, pateicoties NEDROŠIEM LMT SAKARIEM. Neskaitāmi noklausīšanās skandāli, informācijas noplūdes masu mēdijos… Vai vispār varam uzticēt savus noslēpumus kolēģiem runājot pa telefonu? Atbildi atrast ir pagrūti, taču ir vērts mēģināt, bet sanāk beigu beigās, ka valsts iestādes, kuras drīkst noklausīties telefona sarunas ir ap 30!!! Vai nav par daudz??? No drošības viedokļa paši mēs tomēr varam ko darīt, iegādāties jaunākās paaudzes mobilos- 3G paaudzi, kam datu šifrēšana ir uzlabota. Pieminēt nedrīkst jau šobrīd pieejamos smartphones, kuros iespējams ielādēt jaunas drošības programmas, kuras šifrē visus datus. Taču visam iepriekšējiem pasākumiem būs maza jēga, jo ikvienam, kam ir kāda pazīšanās un ir nauda var iegūt vajadzīgos ierakstus, kamēr nav sakārtota likumdošana. Alternatīva ir SKYPE IP TELEFONI, kuros drošības jautājums tiek daudz pamatīgāk risināts.

  Ieteikumi: • Svarīgās sanāksmēs izslēgt mobilo telefonu un izņemt bateriju; • Jūtīgu un konfidenciālu informāciju neapspriest pa telefonu, bet noorganizēt personīgu tikšanos tikai abām pusēm zināmā vietā. • Mobilā telefona vietā izmantot e-pastu ar 128bitu SSL drošinājumu. • Lietot elektronisko pastu ar PGP šifrēšanas un elektroniskā paraksta iespējām. • Neiegādāties mobilo telefonu, kas nav 3G vai smartphone ar atmiņas karti. web Datu avoti: Izraela uzlausts GSM drosibas standarts http://www.israel21c.org/bin/en.jsp?enPage=BlankPage&enDisplay=view&enDispWhat=object&enDispWho=Articles^l496&enZone=Technology&enVersion=0& http://www.gsm-security.net/gsm-security-news.shtml P.S Viss ieprieks minetais attiecas uz Tele2 un Bite Gsm pilna mera!!! SKALA REKLAMA LMT IR IZGAZUSIES!!! LMT LIETOTAJI, IESUDIET PAR NESNIEGTO UN NOKLUSETO DROSIBAS CAURUMU KOPS 2003 GADA, PAR NEROSU SAKARU IZMANTOSANU PIEDZENIET MILJONUS NO SITA ZAGLIGA ;LMT CAURUMA!!!


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s