0nkulis

Sensācija!!! kakao meklē uzturlīdzekļus saviem miljons pērtiķiem trešdien, 13. Septembris,

Filed under: Domas — mikslatvis.lv @ 16:06

kakao.lv (jy.lv) Kā viņi paši apgalvo:

“mums ir jābaro tie miljons pērtiķi, kas strādā pie miljons rakstāmmašīnām un laiku pa laikam nejaušības vadīti spēj sacerēt kādu ziņu

man prieks apmaksāt viņu pērtiķus, (nauda aiziet banānos)… pēc manām aplēsēm viņiem jau šādā veidā varētu būt ieripojuši 11 lati 🙂 aptuveni 30 lietotāji jau pieteikušies uz reģistrēta lietotāja statusu. (aptuvena spekulācija.)

 

5 Responses to “Sensācija!!! kakao meklē uzturlīdzekļus saviem miljons pērtiķiem”

 1. napalmEye Says:

  Noteikti mazāk. Lielāka daļa no tiem 0,35Ls aiziet operatoram.

 2. 0nkulis Says:

  ja? tas kaut kā tizli sanāk, ja es gribu samaksaat kakao 35 sanjus tad es gribeetu lai visa naudinja arii aiziet vinjie, tad vajadzeetu noraadiit kaada summa tiks nonjemta no mana telefona konta un kaada aizies sanjeemeejam

 3. Boo Says:

  no tiem 35 sanjiem labi ja kaadi 10 paliek – tik aizmirsu vai veel nodoklji arii no tiem jaanomaksaa vai tas jau bija peec to nomaksas + operatoram veel arii aboneeshana jaamaksaa, tb kakao saak atlekt tikai peec zinaama cipara sasniegshanas – liidz tam barojam starpnieku, bet taa nu tas ir un tur neko dariit nevar.

 4. 0nkulis Says:

  es teiktu faking debīla šitā starpnieku barošanas sistēma, dusmas uz šitiem loņiem (ienīstu monopolistiskus telekomunikāciju nodrošinātājus)

 5. bush Says:

  es teiktu, ka neredzēta bezkaunība latvijas internetā prasīt maksāt trīsdesmit piecus santīmus mēnesī, lai varētu komentēt ar savu īpašo bildīti. Pie kam skatos, ka izdodas. Kā jau teicu, lasīt kakao ir kļuvis populāri, tāpat, kā populāri bija linkin park, kā populāri ir apkakāt ASV un citas, līdzīgas lietas.


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s