0nkulis

Ubuntu populārāks par Mac OS X trešdien, 25. Oktobris,

Filed under: Google,Internets,Programmas,Ubuntu — mikslatvis.lv @ 11:32

Ar Google trends viegli pārbaudīt interneta tendences. Trends parāda tendences un statistiku, cik bieži katrs meklējamais vārds meklēts. Salīdzinot datus starp Ubuntu un Mac OS X redzam, ka pašlaik pārliecinošs uzvarētājs popularitātes ziņā ir Ubuntu. Rezultātos, redzam, ka Mac OS X ir stabils popularitātes ziņā, savukārt Ubuntu pašlaik veic savu uzvaras gājienu un ar katru dienu ieinteresē aizvien vairāk cilvēku visā pasaulē.

ubuntu mac os

Info no digg.lv; pirmavots thelinuxadvocate.blogspot.com.

 

4 Responses to “Ubuntu populārāks par Mac OS X”

 1. hmm Says:

  Shitos datus vienmeer tulko nepreizi. Imo dati rada cik cilveeki par to Ubuntu-thingie neko nezina (tas iisti nav labi), vai to cik cilveekiem ir probleemas ar to (atkal slikta zinja).
  Nezinu, iepseejams es vienkaarshi ieniistu linuxi (pat Ubuntu ar taa smukajaam ikoneleem), deelj taa sliktaa GUI, komandrindaam (kuram normaalam-parastam cilveekam (lietotaajam) vajag terminaali?) utt.

 2. 0nkulis Says:

  to var tulkot arī tā, bet šī katrā ziņā ir arī interese, kas ir izrādīta par šo fenomenu “Ubuntu”

 3. kalcijs Says:

  man atkal domas līdzīgas kā hmm. vai, piemēram, lietojot windows, tu bieži raksti gūglē windows? ja tev kaut kas nojūk, tu raksti “windows tas un tas”. tas pats drošvien ar ubuntu – visi sasūtīja sev diskus, bet lietot nemāk, taču mac os ir tīri stabils lietotāju loks, kas 100 punkti ir lielāks par ubuntu lietotājiem.

 4. 0nkulis Says:

  vai, piemēram, lietojot windows, tu bieži raksti gūglē windows? atbildu: tāpēc, ka ja meklēsi softu vai info par kaut ko VISS būs par windows, lai atrastu kaut ko priekš ubuntu, vienmēr jāraksta klāt ubuntu savādāk nav vērts. doma ir tāda, ka viss ir tikai priekš windows, lai atrastu mūzikas atskaņotāja programmu ubuntu vai mac, tev jāraksta klāt, kam meklē, ja meklē priekš win, tad neko neraksti klāt… windows datorlietotāju vidū ir kļuvis par vienīgo iespējamo OS, citi varianti vispār netiek pieļauti… tāpēc domāju, ka jāturpina tautu informēt par ubuntu filozofiju


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s