0nkulis

Sounds like Latvia? piektdien, 27. Oktobris,

Filed under: Internets,Latvija,Ziņas — mikslatvis.lv @ 13:43

Kamēr Latvijas Institūts vēl tūļājas ar video palaišanu atklātībā manā rīcībā ir nonākusi viena virtuāla kopija, kuru jums piedāvāju publiskai apskatei un vērēšanai.

Vizuālais tēls un skaņa ir vienkārši super man pilnīgi gruzis acī iekrita. Vienīgie mīnusi ir gejiskās statuju balsis un manuprāt sliktas kvalitātes specefekti atdzīvinot ēku tēlu mutes, kā arī izmantotais teksta fonts nav tas labākais. Visādi citādi šī ir ļoti laba vizītkarte. Pilnīgi pašam gribas braukt uz Latviju un baudīt tās jaukumus. Dažās vietās pat sanāca pasmieties par izvēlētajiem kadriem un to secību. Piemēram, parādās vecas tantes, tad govis un tad atkal tantes…

Video vizītkarte ir kodolīgs video aicinājums tuvāk iepazīt Latviju kā valsti, kurā dzīvo dažādi cilvēki un kura var lepoties ar dabu, ievērojamiem sasniegumiem zinātnē, ekonomikā un kultūrā. Tās veidotāji aicina atklāt Latviju ne vien ar acīm, bet arī ieklausīties Latvijas skaņās – gan tajās, kas dzirdamas dabā, gan augsto tehnoloģijas iekārtu radītajos trokšņos, gan grandiozajā Dziesmu svētku kopkora dziedāšanā. Tā ir paredzēta izplatīšanai pasaules medijiem, valdības un ministriju, vēstniecību un citu valsts institūciju vajadzībām, kā arī būs pieejama plašai izmantošanai visdažādākajās auditorijās un pasākumos.

No 27. oktobra video vizītkarte “Sounds Like Latvia” brīvai izmantošanai būs pieejama Latvijas institūta mājas lapā. Savukārt DVD formātā – trīs nedēļu laikā.

Latvijas Institūts

 

11 Responses to “Sounds like Latvia?”

 1. mrex Says:

  zimpātiksi, tikai mani kaut kā nepaņēma tās runājošās skulptūras….

 2. 0nkulis Says:

  vot vot es ar par to… ja vēl tas būtu kaut kā labāk norealizēts…

 3. cyxob Says:

  kautkā, gari un izsmērēti. neredzu šitam gabalam vietu reklāmas blokā iekš Discovery vai CNN. bet tā vispārīgi jau patika, izņemot tās runājošās rožas sienās…

 4. justrespect Says:

  Pārāk gari un nekonkrēti, bet visumā ir ok – man patika. Vienīgais, kas nepatika – nesmukie vilcieni.

 5. webjuris Says:

  veel taada lieta — Blizzard sleepju reklaama diezgan ilgaa laika spriidii.. tas nu .. nav smuki .. vareeja aizkjeseleet uzrakstus vai salikt no-neimus.. why blizzard? kaapeec ne rossignol (kautgan arii vienu taadu pamaniiju) vai fischer?

  un veel.. alkohola reklaama.. tieshaa veidaa.. nu sorry nevis pat kaa alus (tas arii tur bija) bet konkreeti brendi un etikjetes.. ok Rbalzams kaa taads.. bet tad citaadaak pasniegt.. bet man liekas ka paaraak tieshi ir alkohola un smuko meitenju teema aizskarta.. vareeja smalkaak..

 6. Mfz Says:

  Vispār varēja būt labāk. Interesanti cik kāposts zem tā slēpjas? 😀

 7. 0nkulis Says:

  ja tic lācim tad 50 stabi

 8. korkijs Says:

  nav jau slikti patiesībā
  cyxob: nedomāju, ka ko tik garu un bezsaturīgu kāds domā kā reklāmu rādīt tē vē, čho to vairāk uz fona klipiņu izstādes stendā velk

 9. Orians Anvari Says:

  Man krietni tas klipiņš patika, bet nu tie fonti, varēja vēl Comic Sans iebāzt.

  Tikai vienu lietu es nesaprotu, kāpēc šādi te viģiki neparādās publiskai vērtēšanai, galu galā tie tak stāsta par ikvienu no Latvijas iedzīvotājiem, domāju, ka jau varēja uzlikt delfos kaut kādu iesākuma stadiju un palasīties komentārus un ņemt tos vērā tālākai izvērtēšanai, bet nu vispār, cepuri nost, klipiņš man patika.

 10. 0nkulis Says:

  doma laba, bet nu delfu komentārus esi lasījis?? tur jau raksta tikai tādi maniaki,kas visu noliek ar zemi. no tādiem divpirkstu komentāriem nav jēgas. delfos pozitīvi ir 1-2% komentāru. tas taču nav normāli.

 11. doob Says:

  Man beigas nepatika LatvijaLatvijaLatvijaLatvija vreij Latvija Latviess….


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s