0nkulis

Morning After aicina uz 3 gadu jubileju!!! ceturtdien, 2. novembris,

Filed under: Latvija,Mūzika,Ziņas — onkulis.com @ 19:47

Viena no manām mīļākajām latviešu jazz-rock grupām Morning After svin savu jubileju Studentu klubā.

Droši vien ja nenotiks nekas ārkārtējs tad būšu šajā pasākumā un iesaku doties arī Jums visiem!

Morning After mūziku varat klausīties manā mp3 sadaļā.

Pasākums notiek 3. novembrī plkst.: 23:00 Studentu klubā.

Aicina visus draugus, radus, paziņas, labvēļus un vienkarši cilvēkus, kam patīk laba mūzika, uz Studentu klubu klausīties Morning After! 😉

Lūdzu nāciet laicīgi, lai nav tā kā iepriekšējos gadus – ka netiekat iekšā pa durvīm :)!
Iegriezīsim ballīti kopā ;)!

Nosaukums: MORNING AFTER

Morning After – rīts pēc prieka vai skumjām, bezmiega vai sapņiem – mūzika, kas paceļ spārnos!

Mājas lapa: http://www.morningafter.lv

Mūziķi turpina jau Latvijā aizsāktas tradīcijas jazz, funk, disco un soul mūzikas stilos, piedāvājot savu izpratni un skanējumu. Ar katru sacerēto dziesmu aizvien vairāk ir ko teikt klausītajiem, jo ir atrasti īstie cilvēki īstajā laikā uz viena kopīga radošā viļņa.

GRUPAS VĒSTURE:

2003.gads – ir vēls rudens un Bruņinieku ielas kādā pagrabā rosās 5 jauni mūziķi: bundzinieks Edgars Runcis, saksofonisti Toms Rudzinskis un Nauris Kolmanis, basģitārists Jānis Olekšs un solo ģitārists Miķelis Studers. Pēc neilga laika, par jaunizveidoto mūziķu savienību uzzina to labākie draugi un aicina uzstāties. Bez nosaukuma un pianista lielā steigā notiek gatavošanās koncertam. Tik pat lielā steigā tiek meklēts pianists un pēc dažiem neveiksmīgiem mēģinājumiem grupai pievienojas Māris Vitkus. Divi koncerti nospēlēti un grupai uzrodas menedžeris. Pa vidu šiem raibajiem notikumiem grupa atrod nosaukumu „Morning After” ar daudznozīmīgu pamatojumu – ļauj vaļu iztēlei!

Pirmo reizi grupu pamanīja 2004.gadā Valsts 1. ģimnāzijas organizētajā konkursā „Pirmā plate”, kas deva iespēju uzsākt ceļu SWH Priekšnama jauno grupu topā. Gatavojot uzstāšanos jauno grupu konkursā „Tu esi Pamanīts 2004” grupai vajadzēja pieaicināt dziedātāju. Pirms tam grupas repertuārā bija tikai instrumentālas kompozīcijas. Soliste izrādījās liels atradums un ļoti piemērota Morning After stilam, kā arī mūzikas gaumei – tā Agate Dombrovska pievienojās sastāvam.

Turpmāko trīs gadu laikā, Morning After aktīvi iesaistījās Latvijas mūzikas notikumu virpulī, iegūstot balvas nominācijās: „Skatītāju simpātija” jauno izpildītāju konkursā „Tu esi pamanīts 2004” , godpilno 3. vietu „Rumbas roks 2004”, festivālā „Sinepes un Medus 2005” iegūstot 1 vietas nominācijās: „Labākais pianists”, „Labākais pūtējs” un „Labākais skatuves tēls”, kā arī 1 vietu „Projekta Pēdas 2005 Jauno izpildītāju konkursā”, balvā saņemot Latvijas radio ierakstu studijas laiku 10 stundas. Grupa ir piedalījusies tādos festivālos kā “Bauzland 2004”, “Tabūns 2004”, “Zem viena jumta 2004 un 2005” , „Baltic Beach party 2005”, “Bildes 2004 un 2005” (2005.gadā kopprojekts ar Labvēlīgo Tipu).

2005.gads Dziesma „Saucu Tevi” iekļūst SWH Top 40 un FIT FM top 20; Festivālā „BILDES” kopprojekts ar grupu „Labvēlīgais Tips”; 1.vieta projektā „PĒDAS” jauno grupu konkursā; Sinepes un Medus 2005”, Morning After iegūst 1. vietas nominācijās: „Labākais pianists”, „Labākais pūtējs” un „Labākais skatuves tēls”; Dalība Festivālā „Baltic Beach Party 2005” Liepājā; dalība „SWH Priekšnams” tūrē un „Nokia Tuss” tūrē pa Latvijas pilsētām.

2006.gadā konkursā „Stage Number One” 15 jauno izpildītāju dziesmu konkurencē, kā labāko atdzina Morning After basģitāristu Jāni Olekšu un dziesmu „Saucu Tevi”. Liels prieks par iegūto atzinību. Pēc konkursa notiek sastāva izmaiņas un no grupas aiziet bundzinieks Edgars Runcis un saksofonists Nauris Kolmanis. Grupa dalībniekiem ir jāizšķiras par tālāko darbību un virzību. Grupai pievienojas Dairis Petrauskis (bungas) un Māra Dombrovska (back vocal). Pārmaiņas ievieš korekcijas radošajā darbībā, bet intensīvs darbs pie jaunu dziesmu rakstīšanas un gatavošanās koncertiem turpinās.

Grupa ieraksta jaunāko sinlgu “lido” un gatavojas filmēt video klipu.

Morning After menedžments

Advertisements
 

3 Responses to “Morning After aicina uz 3 gadu jubileju!!!”

  1. […] Saistītais ieraksts: Morning After aicina uz 3 gadu jubileju!!! This entry was written by 0nkulis and posted on Nov at 19:43 and filed under mp3, Mūzika, Ziņas, Latvija. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL. « Reliģijas ir jāaizliedz […]

  2. Bundža Says:

    Kruta:D:D:D


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s