0nkulis

pāris pārdomas ceturtdien, 11. janvāris,

Filed under: Domas,tulkošana,wordpress — onkulis.com @ 2:25

laaczTas laikam tagad ir pilnīgi skaidrs, ka tikt iesaitētam no lāča puses nozīmē to, ka tavā tīmekļa žurnālā saskries pus` lāču lasītāji un sakāpinās statistiku līdz nebijušiem augstumiem. Tas, protams, ir īslaicīgs fenomens, bet cerams, ka kāds no acs uzmetējiem kļūs par biežāku šīs lapas viesi.

wp logo mazsMan ir liels prieks, ka WordPress tulkošana ieskrien finiša taisnē, atlikuši vairs tikai 269 teksta gabali, kurus nepieciešams iztulkot. Tiem, kas vēlas paspēt pielikt roku nepieciešams ielūkoties šeit. Ceru, ka kļūdu nebūs daudz un tās būs iespējams savlaicīgi novērst, lai neradītu apjukumu un sajukumu wordpress lietotājos un lasītājos.

policijaPolicijas vizuālais tēls ir bebrs vēsta Latvijas policijas mājaslapa. Vispēr jau labs joks, bet laikam nesmieklīgs. Varēja būt vēl jautrāk, varēja būt ezītis vai kāds cits maziņš tūdaliņš. Kāpēc policija neizvēlējās kādu dzīvnieku, kas apvienotu gudrību, izveicību, spēku un uzticamību? Latvijā ir tāds rets dzīvnieks lūsis, piemēram. Pareizi tas nebūtu īsti labi – tad tā būtu melošana sabiedrībai. Pagaidām mums jāiztiek ar dzeltenzobaino bebri. Skaidrs ir tas, ka policijai ir vienalga, kas notiek mūsu internetā un varam te darīt ko gribam – arī ironizēt par viņu tēlu.

BarselonaVisbeidzot man vistuvākā vēsts. Nevaru vien sagaidīt, kad došos uz Barselonu. Beidzot ir rezervēts arī numurs viesnīcā. Priecē fakts, ka dodamies uz šo pilsētu nesezonā, tas ir manāmi izdevīgi. Nebūs tik liela tūristu kņada un garas rindas muzejos. Lidmašīnas biļetes divām personām abos virzienos un cetru zvaigžņu viesnīca (kas atrodas gandrīz pašā pilsētas centrā) uz piecām naktīm kopā izmaksā tikai aptuveni 500 eiro naudiņas. (!!)

Manuprāt, lielisks zsvētku prēmijas izmantošanas veids. Pašlaik tiek plānotas iespējamās aktivitātes, staigājamie maršruti un obligatās apskates vietas. Sapņoju par turienes jūras veltēm īpaši tīģergarnelēm un garnelēm kopumā. Tās tur esot lielākas gardākas un lētākas.

Ja kādam ir zināma kāda īpaši slepena un noderīga informācija par Barselonu, tad lūdzu neslēpt to un padalīties ar citiem.

Antonio Gaudi es jau nāku.

Advertisements
 

5 Responses to “pāris pārdomas”

  1. aiks Says:

    Ar mūsu policijas tēliem vispār ir visnotaļ jautri; liekas, ka pie koncepcijas izstrādāšanas nav bijis neviens cilvēks ar kaut minimālām angļu sarunvalodas zināšanām. Ko par mūsu valsti padomā tie britu dokeru simti, kuri lidostā saņem mūsu policijas bukletu ar draudzīgo bebri un kaķi (īpaši neattapīgiem lasītājiem: beaver and pussy)

  2. 0nkulis Says:

    tik tālu pat nebiju aizdomājies, tad jau vispār jāsmejas vēderu turot, bet skumji takš

  3. Papuass Says:

    Jauna nozīme mēmei “lāča pakalpojums”?


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s