0nkulis

WordPress.com piedāvā OpenID trešdien, 7. marts,

Filed under: wordpress,Ziņas — mikslatvis.lv @ 0:35

Jā, tagad visiem wordpress.com lietotājiem ir arī OpenID. Tas nozīmē, ka ar wordpress bloga adresi ir iespējams piereģistrēties vai pieslēgties dažādiem interneta portāliem daudz vienkāršāk. wordpress.com bloga adrese tagad vienlaikus kalpo arī kā tavs OpenID.

Trijos vārdos skaidrojot tas nozīmē, ka ar vienu atslēgas vārdu tagad pietiek, un nav nepieciešams aizpildīt garum garas penteres par epastiem. Nav nepieciešams veikt 15 apstiprinājumus, gaidīt epastus utt. viss ir glīti norealizēts ar OpenID.

Vairāk par OpenID var lasīt šeit.

WordPress.com pārstāvis Simon ieteica izmēģināt šo iespēju vairākos projektos: Jyte, Ma.gnolia.com un Zooomr. Magnolija ir interesantu lapu kopums ar interneta lietotāju komentāriem. Zoomr ir iespēja savas fotogrāfijas pievienot kartei un tādejādi dot informāciju par dažādiem foršiem pasaules nostūriem.

claim1.PNGEs pamēģināju Jyte. Teikšu tā: varen interesanta štelle. Katrs var pievienot savu apgalvojumu, kuram pārējie var piekrist un var arī nepiekrist. Piemēram, Ubuntu ir labs. 🙂 tālāk visi izvēlas vai piekrīt vai nepiekrīt šim apgalvojumam. Jā tas ir tik vienkārši. Papildus var apgalvojumus notagot, pievienot attēlus vai youtubes video klipus. Es arī pievienoju dažus apgalvojumus intereses pēc. Kā redzam var izteikt arī pilnīgi bezjēdzīgus apgalvojumus gluži kā manā gadījumā.

Pievienoju arī izvērstu jautājumu par zilajām govīm. Klāt pieliku arī jauno klipu un aprakstu. Izskatās glīti. Katram apgalvojumam tiek izveidota īpaša lapa, tāpēc šo var izmantot arī par balsošanas rīku. Govju lapa.

thereare.PNG

Foršākais šajā lietā ir tas, ka ja pietiekami aktīvi (un patiesi) ņemies šajā portālā tad kvalificēts galvas ārsts ātri varētu noteikt visas tavas sāpes un psihozes, jo, redzot kādas atbildes lietotājs ir devis, ir iespēja uzzināt milzum daudz informācijas par dažādām sfērām. Cilvēkiem ar paranoju, tātad, nevajadzētu lietot šo lapu.

 

3 Responses to “WordPress.com piedāvā OpenID”

 1. BlackHalt Says:

  Tas tur Jyte ir baigais lols

 2. es Says:

  I know where Latvia is*
  I know what Latvia is*

 3. 0nkulis Says:

  es nevaru vien beigt ņemties ar to Jyte


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s