0nkulis

piezīmes ceturtdien, 8. marts,

Filed under: Domas — mikslatvis.lv @ 0:09

digg.lv palielinājusies jauno rakstu aktivitāte. aptuveni skaitot tagad dienas laikā parādās gandrīz divreiz vairāk rakstu nekā agrāk.

Ironicsans izdomājis jaunu fīču kuru ieviest iekš Joost. Komentāri, kuri tiek piesaistīti konkrētiem video kadriem un pat kadra daļām. Iz sērijas “es te esmu bijis” “tas klips ir filmēts Vangažos” utt. Kā izrādās Joost pat apsver iespēju kaut ko tādu ieviest. Protams katra izvēle ir skatīties kanālu ar komentāriem vai bet, bet ideja nav slikta.

Musulmaņi, kas lieto Ubuntu strādā pie savas Ubuntu versijas. Pašlaik notiek balsošana par Ubuntu ME (Muslim edition) logotipu. Kā zināms, jau līdz šim ir saradušās vairākas citas Ubuntu versijas: Ubuntu kristiešiem, Ubuntu sievietēm, sātaniskais Ubuntu utt. utjp.

Jau kādu laiciņu atpakaļ mans cīņu biedrs Rodžers ir atsācis savas blogošanas gaitas. Nopircis domēnu un pat iekļuvis Latvijas Ubuntu planētā.

Kauns Dienas blogiem! Nav pievienojuši RSS iespēju. Tagad Netvibes sadaļā mediju blogi man ir iekļauti tikai nozares blogi.

Juris Kaža beidzot ir sarakstījis kaut ko tādu, kuru arī es atzīstu par sakarīgu esam: Bloggeri daļēji aizpilda norietējušas avīzes viet un Čurātāji, vēlētāji un pilsoņi-reportieri.

Sandis interesanti aprakstījis savus novērojumus sakarā ar tramvajiem, biļetēm, pasažieriem un kontrolieriem.

konstatēju, ka apmēram katrs trešais šī bloga apmeklētājs izmanto novecojušo IE sesto versiju. tas nozīmē, ka šajā vietnē atrodamā informācija viņiem atspoguļojas mazliet sagrozīti un krietni neglītāk nekā citiem. Tāpēc iesaku pievienoties tiem 7 procentiem, kas izmanto IE7, lai arī tur noformējums neizskatās kā ugunslapsā, bet tomēr krietni labāk. Iemesls kāpēc es drīkstu likt mainīt pārlūku nevis savest visu kārtībā ir vienkāršs: ne jau es esmu vainīgs, ka Mikrosoft nevar sagatavot pārlūku ar pilnīgu css un *.png formāta atbalstu. Turklāt es neesmu nekāds web developeris. Sasodīts. Mani tracina šādi atklājumi.

Iesaku visiem veco IE versiju lietotājiem izvēlēties un turpmāk lietot kādu no šiem interneta pārlūkiem: IE7 download, Firefox, Opera

 

12 Responses to “piezīmes”

 1. andrisp Says:

  “Iemesls kāpēc es drīkstu likt mainīt pārlūku…”

  Nē, tu nedrīksti ;).

 2. 0nkulis Says:

  drīkstu gan, tas vai kāds tam klausa ir pavisam cits jautājums. Tas arī ir pats vienkāršākais risinājums – lietot vai nu jaunu IE versiju vai arī kādu no labākajiem pārlūkiem – Firefox vai Operu

 3. Papuass Says:

  Iepūt man, paliks man tas IE6, lai arī viņu nelietoju. Neko man mainīt neliksi 🙂
  Un uztaisīt var visādas transparentas figņas uz visiem pārlūkiem.

 4. Shadowbird Says:

  Papuass: Daudz ko var izdarīt “uz visiem pārlūkiem”. Tikai, zini, pēc simtās reizes, kad speciāli priekš IE ir jātaisa kaut kādi JavaScript vai cita veida work-around, lai tikai panāktu elementāras, iekš Operas, FF un Safari ar CSS panākamas lietas, nudien noriebjas. Par caurspīdību nemaz nesāc. Nevar uztaisīt iekš IE (

 5. Shadowbird Says:

  < 7) objektam ēnu, kas smuki kristu uz jebkāda fona. Nevar!

 6. kintu Says:

  Pat ar Firefox šis blogs diezcik glīts jau neizskatās. Ne jau ka tam būtu kāda nozīme, jo galvenais vienmēr ir saturs, bet vienkārši gribēju pateikt, ka nav jēga no visām advancētajām fīčām, ja tu tāpat neesi dizainers. IE 6 lietotāji neko daudz nav zaudējuši. Ja godīgi, tad uz IE 6 teksts izskaitās pat labāk nekā uz Firefox, lai gan tava lapa ir diezgan izkropļota.

 7. 0nkulis Says:

  glītums ir subjektīvs, bet uz tā paša IE lapa neizskatās, kā tas ir paredzēts. Opera, Firefox rāda vienu, bet IE rāda galīgi garām

 8. krišs Says:

  Aktieri neizvēlas, ar kādu transportlīdzekli es ieradīšos uz teātri.
  Tava loma tēlot (turklāt, labi tēlot, jo par to ir samaksāts*!), mūsējā – skatīties.

  *weba gadījumā “samaksāts” = “es te esmu atnācis”

 9. 0nkulis Says:

  tas ir tikai veids, kā piedāvāt saprātīgu risinājumu. Es neredzu iemeslu, lai datorlietotājs lietotu vecu IE versiju? Ja nepatīk IE varat lietot Firefox vai Operu. It sevišķi tāpēc, ka IE visu ir sakropļojis.

 10. Mfz Says:

  Super, vismaz veel kaads iesaka Operu 😉

 11. dunduks Says:

  get a life!


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s