0nkulis

nekas otrdien, 20. marts,

Filed under: Domas — mikslatvis.lv @ 16:49

šeit ir sarakstīts pēdējais nekas, turpmāk visi bez pamatojuma rakstītie un ultrasubjektīvie, citiem nepieņemamie ieraksti tiks rakstīti sviesta cibā. Šeit fīds. Te es rakstīšu visu to pašu ko agrāk un nekas nemainīsies tikai samazināsies iespēja uzskriet uz “nevērtīgiem” teksta gabaliem, jo viss nepamatotais sviests būs tur kur jau daudzi dzen sviestu. Šeit adrese. Tur es varēšu izkliegties neviena nelasīts, kā mežā, kā pret sienu. Šeit fīds. Es ceru, ka neviens mani tur netraucēs. Šeit adrese. Līdz ar šo brīdi es pasludinu šo lapu par brīvu no sviesta, aizspriedumiem, pārgalvīgiem apgalvojumiem, rasisma, populisma un citiem ismiem, kas mājo katrā kārtīgā samaitātā latvieša prātā. Šeit fīds. lai gan no otras puses es tā atkal padomāju, ka 這裡將改變什麼, un viss būs pa vecam.

 

10 Responses to “nekas”

 1. koko Says:

  Domāju, ka tas ir sviestains gājiens. Ja gribi atdalīt “sviestu” no “normāliem” rakstiem ar kategorijām… Kāda jēga ir rakstīt 2 web vietnēs?
  Un īstenībā, tie raksti, kurus Tu uzskati par sviestiem, man patīk labāk nekā tie raksti, kas ir par tehnoloģijām!
  Gaumes atšķiras 😉 Nevajag piečakarēt cilvēkus 🙂

 2. 0nkulis Says:

  atklāšu noslēpumu: patiesībā nekas 這裡將改變什麼

 3. 0nkulis Says:

  katrā ziņā neviens netiks piečakarēts

 4. 0nkulis Says:

  kā tu zini kurš ir neīstais?

 5. nombre Says:

  hmm, tu tak veel nesen noliki cibu 🙂

 6. 0nkulis Says:

  nombre: drīz nolikšu atkal. ja nopietni, tad tehniskā ziņā man joprojām tur nepatīk vesela gūzma ar lietā, kaut vai tā komentēšanas lieta, kuru joprojām nevar īsti nomainīt, bet ja neskatāmies uz tehniskajiem kankariem tad man patīk sviesta cibas atmosfēra. Tur ir pilns ar lokālajiem bazariem un vietējo humoru un slengu. Tā ir pavisam cita pasaule pilna ar neparedzamiem atklājumiem. iesaku ik pa laikam uzmest aci uz http://klab.lv/stats/latest.bml, baigi intereantas lietas var uzrakt. Domāju, ka tagad varēšu uzrakstīt vairāk par to, kas tur darās, jo vismaz centīšos tam visam pasekot līdzi.

 7. desperado Says:

  viedoklis: nez vai ir īsti jēga – tad pašam būs jāsāk domāt – šis ir sviets, nav sviests… turklāt, kā koko saka – gaumes atšķiras – Onkulim sviests, citam – domas lidojuma Everests 😀

 8. 0nkulis Says:

  desperado: tas vairāk, lai nebiedētu cilvēkus ar vājiem nerviem un taisnu domāšanu, citādi kāds ieraga, ka esmu ierakstījis sviestu un neņem nopietni pārējo tekstu, tie, kas mani pazīst zina manu divējādo dabu – sviesta pusi un rupjmaizes pusi. Tiem kam patīk kārtīga latviešu rupjmaize šī būs laba lasāmviela. Savukārt sviesta cienītājiem jādodas pēc sviesta uz sviesta cibu. Tiem, kam patīk sviestmaizes solos dāvāt kompromisu un apvienot abas savas duālās izpausmes vienotā RSS vai kā savādāk.


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s