0nkulis

Jaunā last.fm beta lapa piektdien, 23. marts,

Filed under: Internets,mp3,Mūzika,Ziņas — onkulis.com @ 0:21

lastfm.pngPopulārākā interneta mūzikas klausīšanās lapa last.fm ir paziņojusi par beta lapas laišanu tautās.

last.fm lietotājiem, kuri ir samaksājuši par šo pakalpojumu (subscribers) ir pieejama testēšanai beta testu lapa beta.last.fm, jāsaka gan, ka pagaidām nekas daudz nav nācis klāt. Nedaudz pamainīts dizains un arī nekādas galvu reibinošas iespējas nav pievienotas.

Kamēr lasāt tālāk varat nospiest uz plau pogas un paklausīties ķīmisko brāļu dziesmas “hei puika, hei meitene!” fino uzbrukuma remiksu, kuru viņi piedāvā noklausīties pilnā garumā last.fm. To var pat pilnīgi legāli lejuplādēt.

Tātad galvenā jaunpienākusī fīča ir iespēja skaisti skatīties jaunos pasākumus konkrētā vietā un redzēt kādi cilvēki tos apmeklēs. (lai gan šāda iespēja puslīdz pastāv jau labu laiku) Ja vien vairāk cilvēku lietotu šādu servisu, tad informācija droši vien būtu plašāka, bet pagaidām iekš Latvijas nekas daudz nenotiek.

notikumi.PNG

Otra fīča, kas pamazām tiek ieviesta ir galveno koncerta zāļu un norises vietu apkopojums. Var redzēt, kādi pasākumi tiek plānoti, ir iespēja nopirkt biļetes, pievienot koncertu datumus iCal, redzēt bildes no norises vietas un koncertiem. Jāgaida, kad tā lieta ies plašumā, tad varēs pievienot mūsu koncertzāles un arēnas, jo pagaidām aplaimota ir tikai Apvienotā karaliste.

vietas.PNG

fin

Advertisements
 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s