0nkulis

“Dejo ar zvaigzni” piesmej Latviju svētdien, 1. aprīlis,

Filed under: Domas,Latvija — mikslatvis.lv @ 23:11

Valēriju joprojām gribu novākt. Viņa klaigāšana krievu sporta spēļu stilā: “Malači! Malači!” utt. Nekad neuzticētu viņam vadīt nevienu raidījumu. Vakara vadītāju jociņi arī bija “līmenī.”
Bet ne par to ir stāsts. Viņi ir piečakarējuši lielu Latvijas daļu. Saņemot par pēdējiem diviem raidījumiem vairāk kā 100 000 zvanu viņi ir sapelnījuši vairāk kā 30 000 Ls, bet galvenā balva ir 10 000 eiro. Tas nu gan ir godīgi.

Un ne tikai, Marija ir daudz labāka dejotāja nekā Lauris.

 

32 Responses to ““Dejo ar zvaigzni” piesmej Latviju”

 1. kubiksovs Says:

  Es viņam neuzticētu sūdu uz mieta, kur nu vēl raidījuma vadīšanu.

 2. Papuass Says:

  Cik tad bija jāmaksā par zvanu? Par operatoru komisijām informēt esi?

 3. ... Says:

  Visiem tiem cilvēkiem, kas ir iesaistīti raidījuma veidošanā arī noteikti nemaz negribas ēst.

 4. marcis Says:

  Un arī visus tērpus etc pikt nevajaga.

 5. n4 Says:

  Bizness. Cits izved kokus, cits veido raidijumus..

 6. r21vo Says:

  Ej piesakies par raidījuma vadītāju tad.

 7. pyro Says:

  eeem… vienkaarshaak nav elpot leenaam un neskatiities?

 8. 0nkulis Says:

  tā jau nav vienīgā peļņa. ņemot vērā raidījuma reitingus arī no reklāmām viņi dabūja krietnu piķi. Tērpus parasti īrē un es nedomāju, ka TV3 nabadziņiem bija tā jāknapinās un viņi iztiek tikai ar zvanītāju saziedoto naudu.

 9. Arnolds Says:

  Nu pizdjets – man arī riebjās šādi _šovi_ un tāpēc es tos vienkārši neskatos, nevis raudu jebologos.

 10. 0nkulis Says:

  es neesmu viens kā pirksts, kā pārējā blogu gīku sabiedrību. Ja daiļais dzimums skatās man nekas cits neatliek kā dzirdēt un ar vienu aci redzēt, kas tajā šovā notiek.

 11. raim2s Says:

  Izrādās, ka neesmu vienīgais, kuram nepatīk Valērija uzstāšanās.
  Raidījums pats par sevi ir pat nedaudz skatāms (varbūt arī latvieši sāks kādreiz izdomāt savus šovus un nevis kopēs ASV, UK un Vācijas televīzijas)
  Bet tā naudas lieta – katrs pelna kā māk.

 12. Chris Says:

  Man gan Valērijs liekas smieklīgs ar savu muldēšanu.

 13. 0nkulis Says:

  Salīdzinot ar citiem raidījumu vadītājiem viņš ir samākslots, kā izbāzta zebiekste. Nerodas iespaids, ka viņš ir cilvēks, bet drīzāk robots, kas neprot strādāt bez scenārija teksta. Par Kalifornijas gubernators ir organiskāka būtne par Valēriju.

 14. Tievais Says:

  Hā, tā arī ir, bet man gan labāk gribējās lai paliek Lauriks (Reiniks), un tā arī notika.
  Bet vislabākais bija, ka no rīta netīšām iemetu aci TV ekrānā (protams ārā dabūju vēlāk) un tur Fredis ar komandu bija izsmējuši šamo raidījumu uztaisot parodiju “Kaujies ar zvaigzzni”. Vienkārši super bija tas, ka pašā vakarā Fredim bija pašam jāpiedalās kā vērtētājam konkursā. 🙂

 15. Ghirts Says:

  Tu viņu tā neciet, bet visu zini, kas tur notiek. Ja daiļais dzimums skatās, tad izej ārā, kad tas raidījums iet. Pasaki, ka tu viņu neciet. Tad arī neparādīsies diršana katru reizi pēc katra raidījuma tavā blogā.

 16. 0nkulis Says:

  šī ir tikai otrā reize, kad viņu manīju fonā un otrā reize, kad viņu neciešu, es domāju, ka pēdējo neredzēšu, jo nebūšu LV tāpēc briesmas nedraud

 17. pbs Says:

  Njā, mani Valērijs arī izraisa, pie kam vairāk par tiem Euro.

 18. coolman Says:

  tas ir sviets nevis shovs, 7dienas vakaros sanaak paseedeet pie pc vai palasiit kaadu graamatu, jo tos kjeemus pa TV3 netaisos skatiities, vinji patieshaam ir maximaali samaaksloti – runaa un ievelk elpu taa, it kaa tuliit spraagtu pushu, izskataas, ka vinji meegjina pateikt kko “TAADU, TIK LIELU”, tik pashi vispaar nesaprot, par ko iet runa, vnk riebjas taadus skatiities, apmeeram tas pats, kas ar sipenieci… :\

 19. 0nkulis Says:

  beidzot ir kāds, kas mani saprot. Nesaprotu, kas ir ar pārējiem.

 20. gunc Says:

  briinumzemes shovs marta beigaas – tas bija labais: “kaujies ar zvaigzni”

  sen nebiju taa paarsmeejies …

 21. rodzhers Says:

  iemest ar ķieģeli Valērijam
  būtu labākais ko latvietis var izdarīt 😀

 22. Indriks Says:

  Subjektīvs viedoklis tev, bet par to dzekiņi piekrītu, man ar tracina viņs. Bet par naudas palnīšanu,ir jārēķinās arī ar izdevumiem utt. bet piekrītu, ka viņi mazliet ar saņem, jo tāds jaua rī ir mērķis, gūt reitingu un peļņu. Tādēļ es esmu vienmēr teicis, ja māki, tad dari arī tu tā, ja nē, tad noskaties, kā cits to dara un klusē.

 23. 0nkulis Says:

  ja man būtu objektīvs viedoklis es būtu dievs, bet pat viņam iespējams ir subjektīvs viedoklis. Šī lapa jau arī ir paredzēta, lai es varētu paust savu subjektīvo viedokli

 24. audience Says:

  Indriks – izdevumi ? nu beidz, viena skaļa plastikāta būtne + sabojāta bārbija + pāris lauku mēroga zvaigznēm pa aliņam… nu labi + vēl kaut kas, bet ņemot vērā viņu reitingus…. netiksiet vaļā mīļie, netiksiet… būs vēl sezonas 2, 3, 4…

 25. nu Says:

  piedod? bet vai Tu neesi jocigs? pats sedi, skaties un blauj ka nepatik. atceros ka kaut kad sen te iemaldijos, tad ar breeci par so sovu.. nu neskaties, ja nepatik! saprastu, ja vienreiz kludas pec noskataas, bet cik saprotu Tu skaties visas seerijas 😀

 26. 0nkulis Says:

  nu: palasi komentārus

 27. simbel Says:

  Valērijs ir briesmīgs, bet par to naudu gan tu te velti dīc. Tādi šovi izmaksā daudz, sākot ar autortiesībām (ne jau nu šitā dejošana ir latviešu izdomājums) un beidzot ar studijas apkopēju. Loģiski, peļņu arī vajag… kas gan mūsdienās tiek pārdots par pašizmaksu (:

 28. miesa Says:

  A kurš piefiksē reizes kad Zeltina jauc? :D:D Tur var pārsmieties. 😀
  Piemēram:”tagad dejos Normunds un Rutulis”. Es ta smejos. :D:D

 29. Mad182 Says:

  Pāris reizes paskatījos, un mani aizbaidīja tieši ar to lētumu – vadītāji kā no lauku kultūras nama, dekorācijas kaut kādā krievu stilā, uz ielas intervē dīvaini atsaldētus cilvēkus un savāktas kaut kādas vietējās zvaigznītes, lai piesaistītu publiku. Un sliktākais, ka izdodas. Tas pēc maniem novērojumiem ir tiešām populārs.
  Nu dejo jau viņi varbūt arī ļoti labi, priekš neprofesionāliem dejotājiem, bet šādi šovi man nez kādēļ uzdzen dziļu riebumu.

 30. […] 0nkulis jau ir paspējis izdīkties par to, cik ļoti viņam šis pasākums riebās, un savā ziņā jau var piekrist, ka neko spoži latvieši savu šovmeistarību kārtējo reizi parādījuši netika. Man personīgi pievilcīgas nešķita ne dekorācijas, ne noformējums, ne kopējā stilistika. Te gan jāatzīst, ka līdzīga satura ārzemēs veidotos šovus neesmu redzējusi, mans vienīgais salīdzināšanas objekts ir krievu “Zvaigznes uz ledus”, bet nu tur kvalitāte bija vienkārši lieliska, ievelk tevi tajā padarīšanā un tu skaties kaut kādu sviestainu, savu mūžu neinteresējušu daiļslidošanu… un patīk un interesanti. […]

 31. Džaivs Says:

  Man Valērijs patīk un kā raidiuma vadītājs un DEJOTĀJS viņš ir super atšķirība no jums paši neprot tā un nu tik kritizē!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 32. 0nkulis Says:

  dejotājs varbūt. raidījuma vadītājs – pilnīgi nekam nederīgs un bezcerīgs gadījums


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s