0nkulis

Umberto Eko – Fuko svārsts svētdien, 15. aprīlis,

Filed under: Domas,Fotografēšana — mikslatvis.lv @ 2:09

izlasīju. sākums (līdz apmēram 400.lpp.) patika, jo tālāk lasīju jo mazāk patika, bet kopumā bija ciešami. Nedomāju, ka lasīšu to grāmatu otru reizi.

ja grāmatu nav vērts lasīt otro reizi, tad to nebija vērts lasīt arī pirmo reizi

to teica kaut kas. šoreiz varbūt nav 100% patiesi, bet princips paliek spēkā

grāmatā katrs varētu atrast sev ko interesantu un noderīgu ko likt aiz auss, kā to dara urlas ar cigaretēm.

Dien

pēc tam lasīju nopirkto Dienu. nu par to līgumu. ventspils bandītu un tiem 100 bandītiem, kuru vaina vēl nav pierādīta, bet visi zina, ka viņi ir bandīti un tik un tā viņiem piedod, jo visiem ir tik labas sirdis.

kaut kas tajā lietā saskan. plāns.

rodas sajūta, ka bandīti ir sazvērējušies pret latvju tautu.

Latviešiem laikam patīk, ka sūdīgi iet pa dzīvi. Tas ir normālais dzīves stāvoklis. Ir labi, bet ja tā padomā nekad nav ideāli. Latvietis vēl drusku padomā un nosaka, ka viņam iet sūdīgi. Otrs latvietis nopriecājas: “cik labi, ka neesmu vienīgais, kam iet sūdīgi pa dzīvi. Nav ko vēlēšanās saspringt, jābalso par vecajiem, gan jau atzagsies, gan jau ar laiku labāk ies, bet pagaidām, lai ir sūdīgi.”

Vilcienā

KD izlasīju, ka ir iznākusi Freida “Psihoanalīze iesācējiem” vai kaut kas tāds, raksts izsauca nenormālu vēlmi iegādāties to grāmatu. sazin, cik maksā?

 

10 Responses to “Umberto Eko – Fuko svārsts”

 1. Arturs Says:

  Nevareeju attureeties un njofotografeeju tai dienaa kad iznaaca attieciigaa diena Statoilaa aviizhu stendu, kur blakaam bija Diena un Neatkariigaa. Domaaju ka neatkariigaa zinaaja ka naaks aaraa Dienaa attieciigais raxts uz pirmaas lapas, taapeec vinji uz pirmaas lapas centaas iznest un aktualizeet pavisam citu zinju, meegjinaaja paarspeet. Bet diez vai izdevaas…

 2. sensenmans Says:

  hmm, par to freida grāmatu, Tu jau esi otrais cilvēks, kurš tā ‘by the way’ ir ieminējies par šīs, šķiet, ka Šuvājeva (Freida speciālists Latvijā) sakārtotās/sarakstītās grāmatas iegādi un vispār vēlmi kaut ko uzzināt par to… laikam nāksies atrast to KD rakstu un nopirkt grāmatu un moš kaut ko pareflektēt… Un, jā, man iet sūdīgi 😀

 3. 0nkulis Says:

  jā raksts bija tik iedvesmojošs, ka dikti sagribējās iepazīties ar tās saturu

 4. BlackHalt Says:

  1) Esmu lasījis komentārus un viedokļus, kur ļauži padodas un sāk uzskatīt korupciju par normu 😦
  2) Interesē zemapziņa? Freidu neiesaku lasīt, jo var jumts aizbraukt. Arī ir diezgan liels sviests, kas ir interesants, bet imho garām, jo tas neko neatrisina. Tāds kā lipīgs ekstrēms.

 5. BlackHalt Says:

  Komentāru rijējs :/

 6. BlackHalt Says:

  Vismaz atdod manus vārdus! 🙂

 7. msmarii Says:

  Prieks, ka vēl kāds lasa un apspriež lasīto. Eko ir na ljubitelja tā teikt. Es ik pa laikam kādu viņa grāmatu pacilāju un atkal nolieku malā, jo kaitina, ka visu laiku jāiet meklēt franču utml. svešvārdu skaidrojumi, lai normāli saprastu, ko viņš sarakstījis. Līdz ar to grūti lasīt.
  Dienas raksts par to smuko līgumu bija gandrīz vai detektīvstāsta cienīgs 🙂

 8. 0nkulis Says:

  aha bez vārdnīcas nu nekādi nevar to grāmatu palasīt. Bet viņš pats ir teicis, ka var laist gar ausīm svešvārdus jo doma, jau nekur napzudīs. Tāpēc skatījos tikai interesantākos vārdus 🙂

 9. 0nkuli, un par ko Tu pats balsoji pēdējās vēlēšanās? Gadījumā ne par kādu no “tiem simts bandītiem”? 🙂

 10. 0nkulis Says:

  es negāju vēlēt parādot attieksmi. Pašlaik tur nav neviena, kam es uzticētu savu balsi. Var jau būt, ka man vajadzēja aiziet un nodot tukšu biļetenu, bet neko vairāk gan ne.


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s