0nkulis

Kas ir krievu varoņi? piektdien, 27. aprīlis,

Filed under: Domas — mikslatvis.lv @ 21:05

pēc šī vakara ziņu noskatīšanās likās, ka nebūtu slikti īsumā izklāstīt, ko es domāju par Krievijas valdības reakciju uz Igaunijā notiekošo sviestu:

Krievijas amatpersonu par varoņiem dēvētās krievu pabiras ir mežoņi un vandāļi, kas izlaupa veikalus un demolē demokrātiskas valsts galvaspilsētu. Krievijas atbrīvotāji, ne sūda neatbrīvoja tikai aplaimoja daļu eiropas ar komunismu. Krievijas prezidents visa cita starpā ir kretīns. Nedomāju, ka Igaunijas urlas cīnās par ideju, katram skaidrs, ka viņiem pietiek ar vodku un šie ar gandarījumu metīsies izsist vitrīnas un sazagsies mobilos telefonus un laikam jau arī puķes (kā bija redzams sižetā).

Žēl, ka igauņi nebija labāk sagatavojušies, viņi būtu varējuši vēl vairāk urlas ielikt aiz restēm un padarīt Tallinu par daudz drošāku un tīrāku pilsētu.

Pilnīgi iespējams, ka ar šo esmu aizskāris kādu krievu tautas pārstāvi. Es atvainojos. Es saprotu, ka par tautu nevar spriest pēc prezidenta un ārlietu ministru izteikumiem, pēc Igaunijas krievu jauniešu rīcības, BET nekāds labais iespaids katrā ziņā nerodas.

 

13 Responses to “Kas ir krievu varoņi?”

 1. kubiksovs Says:

  Tak kā viņi nesaprot, ka mēs vēlamies aizbēgt no Padomju Savienības un visa, kas ar to saistās.

 2. 0nkuli, tas kas ir muļķīgi, pateikt cilvēkam, ka viņš smird un tad atvainoties, ka to teici. Tātad ir divas iespējas: saki savas domas nebaidoties un neatvainojoties, vai nesaki tās vispār, ja reiz Tevi uztrauc, ka ar tām kādu aizskarsi.

 3. 0nkulis Says:

  es taču neatvainojos tiem, par kuriem es rakstu. es atvainojos tai daļai, krievu, kura nosoda savu tautiešu aktivitātes.

  nav muļķīgi atvainoties par pateikto. piemēram:

  – “tu smirdi”
  – “es atvainojos, ka man tas tev bija jāsaka, bet man tas bija jāpasaka, jo tu patiešām smirdi. man žēl, ka šādi pasakot es tevi pazemoju, bet es palieku pie sava viedokļa”

 4. Viesturs Says:

  šaubos, ka kāds no vandāļiem būtu spējis pateikt kaut vai to, kam tieši par godu tā statuja bija uzlikta. gaidu cietumsodus un nopietnus, šis ir brīdis, kad Igaunijai jācenšās saglabāt mugurkaulu līdz galam. mūsu valdība drīzāk uzceltu vēl vienu uzvaras pieminekli nekā nolemtu to pārdaugavas monstru nojaukt.

 5. n4 Says:

  varetu lv urlas sakt krutot, un policija atlaut vinus lidzet savaldit.. ehh.. viena roka lomiku, otra gazeni un ielaas.

 6. virsnieks Says:

  Urlas ir un paliek urlas…

 7. mxz Says:

  Nu jau, nu jau. Drusku iecietīgākam jābūt, nevajag tik skaļi klaigāt. Man arī ir viedoklis un uzrakstīts taptu par interesantu un smieklīgu materiālu, bet nu ar to jau mēs atšķiramies no viņiem – ka esam politkorekti, toleranti, mierīgi un saprātīgi.

 8. 0nkulis Says:

  nu tās bija tā mirkļa emocijas, diemžēl dažreiz nesanāk būt mierīgam un saprātīgam. tagad esmu visu to pārdomājis un man jau ir daudz maz vienalga. to rakstīju uzreiz pēc sižeta noskatīšanās, kad biju redzējis tos huligānus un uzreiz pēc tam krievijas amatpersonu izteikumus, ka viņi ir varoņi un, ka igauņiem nu būs sankcijas, bet no saviem vārdiem negrasos atkāpties.

 9. Shadowbird Says:

  Šitā man atrakstīja no Igaunijas:

  “Russian press keeps saying that Estonian police is beating and killing innocent russian citicens in Tallinn.”

 10. 0nkulis Says:

  šitas mani tracina. Neatkarīgā Krievu prese, televīzija – kas tas tāds? Vārda brīvība? (Tā tak anekdote) Viņi ir pieraduši pie smadzeņu skalošanas.

  Kāpēc Krievijā ir tik daudz humora šovu? lai cilvēkiem nebūtu jādomā par skarbo realitāti, par cilvēktiesību pārkāpumiem Čečenijā utt.

 11. […] Nedēļas nogalē nācās pabūt Igaunijā. Bijām uz tādu interesantu lietu kā Prāta Vētras koncerts Tartu klubā Illusion (www.illusion.ee). Klubs ļoti labi uztaisīts, dekorācijas, izpildījums u.t.t. Latvieši šinī pasākumā bija ~80% no visiem apmeklētājiem. Patīkami dzirdēt koncerta laikā: “Latviski! Latviski!” Kā jau IT pīplam pienākas, pirmais ko iebraucot Tartu izdarīju bija notebuka atvēršana un NetStumbler programmas palaišana. Par nelielu pārsteigumu obzervēju, ka pa Riia ielu (Rīgas iela) braucot nepārtraukti ir aktīvi apmēram 20 -30 AP. ~30 % no tiem ir brīvi pieejami un dod internetu. Apmetāmies viesnīcā Pallas (www.pallas.ee) laba, ne lēta trīszvaigžņu viesnīca pašā Tartu sirdī. Numuriņus rezervējiet viņu mājaslapā, 10% atlaide. Uz diviem numuriņiem salasās. 4. stāva numuriņā pieejami blakus ēku atvērtie AP. Pēc nelielas NetStumbler saraksta izpētes tiek secināts, ka arī pašā hotelī ir bezmaksas WiFi ar AP nosaukumu Pallas. Atteicīgi arī blakus parkā, stāvvietā u.t.t. Patīkami. Ja braucat – atceraties, ka ir. Nākamo nakti pavadījām Valmieras NaktsMājās (http://www.naktsmajas.lv/). 34 Ls numuriņš pārītim. Lattelecom WiFi, kurš nu, nekādi negribēja mani autorizēt savā Radius sistēmā. Nācās iztikt ar apollo ziņām un d(t)raug(k)iem.lv. Bet nu tas tanī vakarā bija mazāksvarīga nepieciešamība tukšojot no EE atvestās LV pudeles. Svētdien Igaunijā nevarēja nopirkt alkoholiskos dzērienus!! Gribējās paņemt līdzi garšīgo igauņu kadiķogu aliņu, nekā. Vainīgi tie paši: Krievu Varoņi […]

 12. Hm Says:

  Ko jus te dirshat par krieviem? Tresha dalja no vandaljiem bija IGAUNJI! TV vajag skatities biezhaak un zinjas lasiit!
  Bet Igaunijas premjers ar savu partiju vienkarshi rikojas ka cuuka. Kursh normaals cilveeks izdomaatu paarnest pieminekli pirms 9. maijam ja solija to mieriigi izdariit tikai peec sveetkiem?
  Es domaaaju ka neviens. Vajag tachu domaat ar galvu!
  Ja paarnestu jebkuraa citaa laikaa neka TAADU nebuutu!

 13. 0nkulis Says:

  un 5 procenti droši vien bija žīdi. Igauņiem tas piemineklis ne sūda nenozīmē, tāpat kā man ne sūda nenozīmē tas piemineklis, kas pārdaugavā. Tāpēc viņi var darīt ar to pieminekli, ko grib.


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s