0nkulis

jauka pasēdēšana Reklāmas bārā trešdien, 2. maijs,

Filed under: blogi,Domas,Latvija,Video — mikslatvis.lv @ 15:57

Bija forši satikt un pārmīt kādu vārdu ar cilvēkiem, kas ikdienā slēpjas (daži neslēpjas) aiz dažādām iesaukām. Šāda veida pasākumi jūtami satuvina aktīvākos Latvijas blogu rakstītājus (un ne tikai). Latvieši varbūt nav pati komunikablākā tauta pasaule (to es par sevi), tāpēc valodas atraisījās pamazām, bet, kad atraisījās, tad ciet neraisījās. Uzskatu, ka vismaz man šis pasākums bija ļoti vērtīgs. Domāju, ka tieši vai netieši šim offline pasākumam ir lielāka ietekme uz onlainu nekā jebkurām citām virtuālām aktivitātēm. Tāpēc ir apsveicami, ka tiek jau plānota nākamā sanākšana.

Artūrs patiešām bija parūpējies, lai apvienotais digg.lv un rebootparty.lv saticiens būtu izdevies, jo bija gan veselas divas tortes, gan free dzērieni, gan dāvanas digg.lv aktīvākajiem lietotājiem, gan tautas bija daudz.

Tika apbalvoti 10 aktīvākie digg.lv lietotāji. Tādā ceļā tiku pie 1 GB flaša ar pdf grāmatu “Getting real,” kura nav traki bieza un gatavojos to arī pienācīgi no vāka līdz vākam izlasīt.

Apbalvotie digg.lv aktīvisti lika aizdomāties par to, ka digg.lv dienaskārtību diktē cilvēku grupa, kas var apsēsties pie viena varen liela galda. Pārējo lietotāju devums ir salīdzinoši daudz mazāks, lielai vairums tikai patērē to, ko piegādā šī cilvēku grupa. Šie melnie kardināli, kas slēpjas aiz segvārdiem, principā kontrolē toni un izlemj, kuras ir tās ziņas, kas ir svarīgas un lietoājiem atliek tikai piekrist vai ignorēt tās.

Atoms apsolīja izbīdīt vienu foršu lietu, kuras rezultātā es kļūšu par pilntiesīgu wordpress.org lietotāju. Šī lapa fiziski/virtuāli atradīsies Latvijā un tāpēc līdz ekrāniem skries ātrāk, kā arī būs plašākas iespējas to pārveidot pēc manām trakajām vēlmēm un iegribām. Pašlaik pie šīs lietas tiek strādāts un tuvākajā nākotnē, iespējams man būs vēl šis tas, ko bilst šajā sakarā.

Tālāk atslodzei ir viens piemīlīgs video ar kaķi, kurš eleganti un angļu mierā atver vannasistabas durvis. Man likās, ka ir forši, ja kaķis ir tik gudrs un prot pats rīkoties ar durvju rokturi, bet izrādās, ka ne visiem tas patīk, jo, redz, mēbeļu mīļi uzskata, ka durvis tiek saskrāpētas, nosmērētas un visādas citādas bēdas notiek.

Tāpēc tie, kuriem durvis ir dārgākas par kaķi ir sagatavojuši veselu rindu ar pamācībām, kā apmācīt kaķus, lai tie aizmirstu savas gudrības. Šeit cat opening door knob ir uzskaitīti praktiski padomi, kā cīnīties ar kaķu visatļautību, lai ierobežotu viņu brīvību, tiek ieteikts gan kliegt uz kaķiem, gan apšaudīt tos ar ūdenspistoli. Tiek doti visādā ziņā nežēlīgi soda mēri, par kaķu jautrajām izdarībām. Man liekas, ka nav ko lieki tērēt spēkus un ir jāļauj minkam brīva vaļa. Jo kas gan ir vienas noskādētas durvis, ja kaķis no tā iegūst iespēju brīvi pārvietoties bez iejaukšanās?

Šis ir sponsorēts raksts.

 

12 Responses to “jauka pasēdēšana Reklāmas bārā”

 1. “[..] Latvijas interneta kopienas pārstāvjus” – šis gan bija par šerpu teikts.

  Bet, kādā jēgā te puse raksta ir par kaķi? 🙂

 2. 0nkulis Says:

  tas bija domāts vairāk kā: “dažādi pazīstami tipiņi no interneta”

  kaķis ir sponsorēts 🙂

 3. Toms Says:

  Brīžiem žēl, ka visa padarīšana notiek tikai Rīgā vai tās apkaimē, kas pamatā ir pieejama tādiem, kas tur dzīvo un uzturās. Man, no vienas puses gribējās “apostī” gaisu tajā pasākumā, bet no otrās puses maksāt ~10 latus par ceļu tur un atpakaļ (Liepāja-Rīga).

  Vajadzētu ko tādu uzrīkot arī Latvijas “mazajās” pilsētās, tas kas nav Rīga…

 4. 0nkulis Says:

  toms: nu atceries, ka to aktīvo cilvēku, jau tā nav daudz, kur nu vēl tādi, kas būtu gatavi doties ārpus Rīgas.

 5. krizdabz Says:

  Jā, mūsējais minka ar māk attaisīt praktiski visas dzīvokļa iekšdurvis (no abām pusēm). Tas nereāli tracina, īpaši agri no rīta, kad miegs vistrauslākais – jams lēkā līdz rokturim līdz atver durvis, ietipina istabā, pabļauj un uzlec uz galda -> monitora -> skapja tālāk snaust (pa ceļam nogāžot visu ko vien var nogāzt). Pagaidu risinājums ir no istabas ar slotu aizbloķēt durvis, lai kaķa gabals nevar pakustināt rokturi.. 😀

 6. Ak, tā. Tagad sapratu, ka es pārpratu to teikumu, jo varbūt Tu vēlējies rakstīt “[..] Latvijas interneta kopienu (!) pārstāvjus”? Eh, piekasos jau nu gan.

  Kas sponsorē kaķrakstiņu? 🙂

 7. 0nkulis Says:

  paši kaķi, tas ir eksperiments. Doma tāda, ka es beztēmā ielieku linku un viņi par to samaksā 🙂 un tāpēc arī apakšā ir rakstīts, ka tas ir sponsorēts raksts

 8. esuntu Says:

  Mācētu tas kaķis vēl tās durvis aiztaisīt.

 9. msmarii Says:

  Domāju, ka ir labi,ka vismaz daži (Toms, es, kubiksovs) dzīvo ārpus Rīgas. OK, mums nesanāk kopīgi tusi, bet ar to, ka neesam rīdzinieki, kādā brīdī varam pastāstīt ko rīdziniekiem nezināmu.

 10. kubiksovs Says:

  Nu elegenti, ja kaķis tādā garā turpinās tad gan jau, ka sāks aiztaisīt ciet arī. 😀

 11. Zizii Says:

  Ui, Kubiksov, kļūdies. Neviens no maniem bijušajiem 3 kaķiem un esošais durvis aizvērt nemāk. Atver un tad kā varonis iesoļo istabā ar tādu skatienu, kas saka – “Redzi, kāds es tev gudrs un varošs”…

 12. 0nkulis Says:

  🙂 nu es jau arī Rīgā dzīvoju tikai ar vienu kāju


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s