0nkulis

Bez lepnuma svētdien, 27. maijs,

Filed under: blogi,Domas — mikslatvis.lv @ 23:55

Kā jau mēs visi zinām, organizācijā nopride ir apvienojušies visi tie Latvijas iedzīvotāji, kuriem nav pašlepnuma. Tā vēsta arī viņu nosaukums “no pride,” jeb tulkojot no angļu valodas “bez lepnuma.”

Bezlepnuma organizācijas vienīgais eksistēšanas iemesls ir tās dalībnieku skaudība pret Lepno Latvijas iedzīvotāju gājienu. Lepnajiem ir ar ko lepoties, viņiem ir pilnvērtīga seksuālā dzīve. Jo, kur ir orientācija tur noteikti ir arī sekss.

Savukārt tiem otriem ir pagrūtāk, viņi sevi ir padarījuši par cietējiem. Bezlepnajiem nedrīkst būt sekss pirms precēšanās un arī pēc precībām tas var būt tikai ar laulāto draugu. Daži Bezlepnie sev ir izvēlējušies sātana apsēstas sievas, kas neļauj viņiem dzīvot un liek kakāt maisiņā jau laiku pirms Lepnie pošas savā lepnuma gājienā. Bezlepnie stājas sektās un labprāt ļaujas smadzeņu skalošanai.

Smadzenes skalo visādi ļaudis, bet varenākais ir Jaunās Paaudzes vadītājs apistulis Aleksejs (apistulis ir cilvēks, kurš pilnā nopietnībā apgalvo, ka ir ticies ar Dievu). Aļoša ir nodzīvojis Latvijā 20 gadus, bet vēl nav spējis apgūt pat latviešu valodas ābeci. Es dzirdēju, ka problēmas sagādā nekirilicas alfabēts. Runāt ar viņš var tikai mēlēs. Aleksejs ir personīgi ticies ar Dievu, bet par ko bijusi viņu saruna neatklāj. Latvijas Pirmās partijas jukušajiem ļoti simpatizē šis apistulis Aleksejs.

Tik tālu viss ir skaidrs. Ir viedokļa paudēji. Un ir bezsmadzeņu ekstrēmisti, kuru mērķis ir sabojāt Lepnajiem prieku par dzīvi.

Ko šajā frīku kompānijā dara NSS? NSS redzamākais biedrs ir Kristaps Kaupe. Savā blogā viņš ziņo, ka NSS ir uz īsu laiku salaulājusies ar Bezlepnajiem, lai sniegtu konferenci “Par bezlepno vērtībām”.

Ja reiz viņiem (NSS, LPP, JP, bezlepnuma.lv) viens ceļš ir ejams, tad jābrīnās, kur tad nespēka savienībai ir pazudis lepnums?

 

47 Responses to “Bez lepnuma”

 1. Jeremy Says:

  Ekselenti 😀
  Saliec komatus tikai 🙂

 2. Romas Katoļu Baznīca Says:

  666 you!

 3. andrisp Says:

  “Tātad, jūsu – “Jaunās paaudzes” un “Latvijas Pirmās partijas” – darba mērķis ir vienots?
  – Jā, un tas ir – divvalodības nostiprināšana Latvijā.”

  😀

 4. Adolfs Says:

  Tiem kam ir tas “lepnums” (siltaa kakaa spraudeeju lepnums) labaak ar to nelepoties 😦
  Ko var ar savam novirzeem un trulumu uzbaasties?
  Taadi pashi kretiini kaa kristieshi 😦

 5. karlis Says:

  Labs koments!
  Varbūt jāorganizē kaku metēju brigāde, kas apmētās kaku metējus? 🙂

 6. 0nkulis Says:

  sarunāsim tā, man nav vajadzīgi Lepno kritizētāji. Mani interesē Nelepno aizstāvju slimie argumenti

 7. ReDz Says:

  I mean, c’mon! Kapēc gan vajadzētu lepoties ar to, kas tu esi?

 8. zapte Says:

  par nopride rukša runa un meli…
  par Alekseju Ljedjajevu pateikta daļa info un saputrota
  līdz ar to droši vien arī par nss varbūt tikai pļāpas
  mans ieteikums pašiem palasīt, paanalizēt un padomāt ar savām smadzenēm – šoreiz Onkulis ir nošāvis pilnīgi garām…

 9. Jeremy Says:

  Redz kur ir slavenā intervija ar appistuli Ļedjajevu no pašu nacionālistu lapeles “DDD”.
  Vienkārši norauj jumtu.

  http://onslovs.blogspot.com/2006/07/kas-sti-ir-jaun-paaudze.html

 10. sensenmans Says:

  Tu proti trāpīt naglai uz galvas. bet, galvenais, ir tas, ka esi pietiekami drosmīgs, lai arī sistu. ekstrēmisms/fanātisms sucks jebkurā gadījumā.

 11. msmarii Says:

  Man liekas, tas viss mums no pārāk labas vai pārāk sliktas dzīves…Tiem cilvēkiem, kuri ir mierā ar sevi, nav vajadzības kaut kā izrādīties, skalot smadzenes sev un citiem vai mētāties ar sūdiem.

 12. Eleganti 🙂 Šogad vispār arī nebūs garlaicīgi, jo nelepnajiem pievienosies daudzi riteņbraucējis, kas ir dikti aizvainoti par riteņbrauciena atcelšanu. Tā ka ierastā kaku mešana var pārvērsties par tādu kā drive-by shidt throwing 🙂

 13. viuks Says:

  Onkulis, pieļauju, ka tavam nikam ir arī saistība ar šo rakstu, bet tas nav svarīgi. Būtiskais ir tas, ka šis tavs raksts ir prasta verbālā kaku maisiņu mētāšana. Pirms runā par citiem, nostājies pie spoguļa puis.

 14. 0nkulis Says:

  viuks: saistību nemanu. verbālās kakas tomēr ir labākas par parastajām. kā noprotu, tev argumentu nav, jo esi viens no bezlepnajiem

 15. viuks Says:

  Man ar nopraidu saistība ir vien tik, cik zinu, ko viņi dara. Arī NSS riebj tikpat daudz cik zilie. Man priekšnieks ir vīriešu mīlētājs, bet nevaru teikt, ka slikts cilvēks. Interesanti, kādus argumentus tu gaidi, jo es neko argumentēt netaisījos. Praids ir pasākums, kad satieks 2 idiņu bari (pride varētu arī tā tulkot) – zilie un viņu draugi vs. pretpraidisti. Abi bļauj un ārdās ar putām uz lūpām un tu esi viens no viņiem. Tāpēc arī ieteicu paskatīties spogulī.
  Ja gribi zināt manu pozīciju, tad uzskatu, ka homo ir novirze. Bez argumentiem.

 16. 0nkulis Says:

  skaidrs. es neesmu medicīnas speciālists, lai pateiktu, kas zilajiem ir par vainu, bet putas uz lūpām redzēju tikai viņu nīdēju kompānijā.

  Es vienkārši nesaprotu, ko Praidisti kādam sliktu ir nodarījuši. Kāpēc daļa sabiedrības grib viņus nomētāt ar akmeņiem un darīt vēl sazin kādas nejaucības. Tāpēc uzskatu, ka bezlepnie un viņu atbalstītāji ir ar domāšanas aizturi vai ko citu.

  Viena puse ir daudz riebīgāka par otru un tā ir nelepno puse.

 17. piens Says:

  kāpēc viņiem vispār ir jāiet tajās ielās un jārāda, redz mēs esam zilie un šīs te esot lezbietes. Tak būtu sēdējuši savos kambaros un neviens viņiem nepiepistos. Tik pat labi necropedozoofeeli varētu sākt iet ielās un lielīties, ka redz mēs arī esam normāli.

 18. viuks Says:

  Par putām uz lūpām domāju ne jau to kas noteik tajā kurā tur datumā ielās, bet vispār, pārsvarā jau presē.

 19. qwerty Says:

  Varu dereet, ka tev nav pilnveertiigas seksuaalaas dziives ja nu vieniigi pasham ar sevi.

  Vai pats personiigi esi runaajis ar apustuli Ledajevu, ka vari tik paardroshi spriest?

 20. 0nkulis Says:

  esmu redzējis viņa šovu TV, tas izsaka visu.

 21. heh Says:

  Onkulis, tu pride.lv esi lasijis?

  Un kā domā kādam rakstam ir lielāks spēks? Tāds kurš piebārstīts ar personisko nepatiku, vai tāds, kurā tiek konkrēti argumentēts viss bez liekas *diršanas*. Un nē, es nēsmu nss or smtn aizstāvis,

 22. 0nkulis Says:

  pride.lv neredzēju neko kas pat attāli līdzinātos argumentiem.

  Man nospļauties par mana ieraksta spēku. Tās ir manas domas, ja kādam nepatīk tad tas ir tikai dabiski.

 23. viuks Says:

  Hmm, pride.lv ir interesants saits… Vismaz šobrīd.

 24. heh Says:

  Nu tad palasi, kas tur stāv rakstīts tagad.
  “82% seksuālo minoritāšu ir pret Praidu un Draudzības dienām”
  Tur ir tikai argumenti starpcitu.

  Tavas domas tās ir, jā. Pēc šī un iepriekšēja posta es nekad vairs neuztveršu tevi nopietni.

 25. Toms Says:

  Onkul, nu Tu esi iešāvis galīgi kokos, ne mednī.

  Piekrītu pienam.

  Kapēc kādai seksuālajai minoritātei (minoritāte ir kaut kas tāds, kas ir mazākumā) sevi jāreklamē? Tad jau arī tik pat labi aklie cilvēki ir minoritātes. Un viņi var pieprasīt, lai viņiem dod braukt ar mašīnām pa ielām. Tik pat labi arī bezpajumtnieki ir minoritātes…

  Atpakaļ pie tēmas. Pieņemsim, ka LV valdība atļauj laulāties homoseksuāļiem. Kas būs tālāk? Viņi sāks pieprasīt tiesības uz bērnu audzināšanu. Tālāk… kā mēs zinam, tad bērnus ir ļoti viegli ietekmēt – līz ar to bērni to pieņem par normu un arī paši tādā krāsā kļūst, kā viņu tā saucamie “vecāki”. Līdz ar to sāktu lēnām attīstītes gomīšu un lezbīšu paaudze… vai tad to grib kads panākt? Tas ir nāves spiedums latvijai. Un tad jau Latvija sen būs aizgājusi Holandes pēdās, kur ir atļauts pat bērnus no 12 gadu vecuma izmantot seksuālajām vajadzībām.

  Kapēc notiek protesti praida laika? Jo visi šie zilie un lesby tipa cilvēki brutāli uzspiež citiem savu viedokli, orentāciju un bļauj – redz mēs esam apspiesti, mūs neņem darbā utt. Nu kamon, ja tu nebļauj un neplāties apkārt, ka esi gejs/lesby, tad arī neviens neuzzinās, ka esi tāds un līzd ar to neviens nepspiedīs tevi. Lai jau savos dzīvokļos viņi nodarbojās ar kopošanos. Mēs (heteroseksuāļi) nelielamies ar savu guļamistabu, un kapēc tas būtu jādara homoseksuāļiem?

 26. Jeremy Says:

  Jēziņ, cik šeit daudz aprobežotu indivīdu..

 27. Toms Says:

  Kapēc uzreiz aprobežoti cilvēki?

  Ja cilvēki izsakās, ka viņiem šis praids nepatīk, kapec uzreiz aprobežoti? Tik pat labi ir aprobežoti tie cilvēki, kuriem nepatīk krievi, jo viņi arī ir minoritātes Latvijā.

 28. 0nkulis Says:

  Toms:
  “Tik pat labi ir aprobežoti tie cilvēki, kuriem nepatīk krievi, jo viņi arī ir minoritātes Latvijā.” – tiesa, kas tiesa.

 29. Jeremy Says:

  Toms – tas ir normāli, ka praids nepatīk, geji nepatīk vai krievi nepatīk.
  Jautājums ir par to, kā šī nepatika tiek pausta..

 30. vot Says:

  šī bloga blogerim (Onkulis kautkā neiederas kā apzīmējums, jo ietver vairāk nopietnības savā nosaukumā, manuprāt, nekā minētais blogeris sev ir piedēvējis) vai nu ir vienalga, ko par pederastiem skolā mācīs viņa bērniem vai grib lai pederastiju reklamē viņa bērniem vai nav par to domājis, jo tik blogo, skrien un dzīvo tikai sev.
  es nevēlos, lai mani bērni pederastus uztvertu kā kautko normālu, ko laikam vēlas šis blogeris, jo tas NAV normāli.
  vot!

 31. 0nkulis Says:

  bet sūdus mest un gejus pielīdzināt krieviem ir normāli?

 32. karlis Says:

  Toms “Un tad jau Latvija sen būs aizgājusi Holandes pēdās, kur ir atļauts pat bērnus no 12 gadu vecuma izmantot seksuālajām vajadzībām.” — man šķiet tu nepareizi interpretē faktus. 12 gadu vecums Holandē ir vecums no kura diviem attiecīgā vecuma indivīdiem nedraud kriminālatbildība par stāšanos seksuālajās attiecībās. Savukārt otras personas seksuāla izmantošana (citiem vārdiem sakot izvarošana u.tml) ir krimināli sodāma neatkarīgi no vecuma, kā tam ir jābūt jebkurā normālā valstī.

  Respect Onkluli par viedokli un drosmi to izpaust.

 33. vot Says:

  kakas mest nav normāli.
  bet vēl nav normāli pederastus pacelt tādā saulītē, kā viņi cenšās ar saviem gājieniem un prasībām.

 34. vot Says:

  cik saprotu, tad neko nosodāmu nesaskatīsi arī nekrofīlu Praidā, ja puiki varēs parādīt savu partneru notariāli apstiprinātas pirmsnāves piekrišanas zīmes, tipa novēlu savu ded badī tam un tam trahāšanai, ko?
  jo tas jau nekas, ka mums tas bik nepieņemami – viņiem tā ir nepieciešamība utt.
  jo, ja jau var novēlēt ķermeni medicīniskām lietām …

 35. Felipe Says:

  Tagad visi stilīgie tā dara, mācītājs Māris ar teica, ka par to ir jābūt lepniem…

 36. Toms Says:

  Nu tad kļūstam “zili” un esam lepni ar to…

 37. 0nkulis Says:

  katram ir jābūt lepnam par to, kas viņš ir. vismaz nedaudz. Toms, tev neviens neliek mainīties. Katram ir jābūt pašam.

 38. Adolfs Says:

  karlis: 🙂
  pareizi, pareizi – mana sena paarlieciiba 🙂 vajag
  taksh ljaut “LEPNUMU” izraadiit visaam minoritaateem, citaadi sanaak taadas netaisnas prioritaates SILTAA KAKAA SPRAUDEEJIEM un URIINA LAIZIITAAJAAM 😦
  .
  vai tad NEKROFIILI, PEDOFIILI, ZOOFIILI, IHTIOFIILI, FLOROFIILI, SADOMAZOHISTI, utt. Nebuutu pelniijushi izraadiit un paraadiit savu “LEPNUMU” ???
  .
  ES par Visaam MINORITAATEEM 🙂 bez iznjeemumiem 🙂
  Lai Dziivo VISU “MINORITAASHU” Briiviiba!
  .
  Onkul! Tu tachu pievienojies, vai ne? 🙂

 39. karlis Says:

  Adolfs: loose caps, a?
  Par urīna laizīšanu starp citu tu alojies — to jau sanāk darīt arī heteroseksuālajiem, hehe. Protams, tiem, kas ar seksu nodarbojas prieka pēc, nevis tikai reizi gadā, lai uztaisītu bērnus. 😉
  Un dieva dēļ nejauc klāt pedofīlus, kas manā uztverē ir slimi noziedznieki.

  Vispār man šķiet, ka ne-lepnie tik histēriski cīnās ar lepnajiem, jo pašiem kaut kas nav kārtībā seksuālajā dzīvē. Varbūt, ka erektīvā disfunkcija nomoka. Varbūt sieva salaiž ar kaimiņu. Varbūt labāk patīk sava dzimuma pārstāvji un ir šausmīgas bailes to atzīt… Tad nu viņi ienīst visu, kas ir saistīts ar seksualitāti un savu seksuālo nevarēšanu sublimē uz visādām reliģiozi-fanātiskām aktivitātēm.

 40. Sava doma Says:

  Tikko manīta anekdote skaisti pastāsta par lepnajiem, bezlepnajiem un to iedalījumu 🙂

  – Чем отличаются геи от п%доров? И что значит активные и пассивные?
  – Ну, вот в Москве геи устроили парад. Пассивные много говорили о подготовке, судились, а активные вышли на улицу. С улыбками и цветочками.
  Так вот на встречу с ними пришли п%доры. Активные били морды, а пассивные в форме смотрели и получали удовольствие.

 41. zizii Says:

  Jeremy / Onkuli.
  Tā kā es esmu viena no tiem “aprobežotajiem indivīdiem”, varbūt nosauksiet kaut 3 iemeslus kāpec man būtu jāzin ka tu esi zilais?

 42. 0nkulis Says:

  nu tieši šāda veida jautājumu dēļ arī secinu, ka esi aprobežota

 43. zizii Says:

  Nu ko darīt, ka tāda aprobežota gadījusies? Bet varbūt tu varētu parādīt savu plašo dzīves skatījumu un izstāstīt man kāpēc man būtu jāzin, ka kaimiņu Juris ir zilais? (Iepreikšējā komentā laikam neveikli sanāca uzdot jautājumu – uzreiz vajadzēja likt “tu” vietā kaimiņu Juri)

 44. 0nkulis Says:

  galu galā visiem ir tiesības izteikties, paust viedokli, kāpēc to ir tik grūti saprast?

 45. zizii Says:

  Es ļoti labi saprotu, ka visiem ir tiesības izteikties un paust savu viedokli. Taču diez vai šo zilo praidu var nosaukt par viedokli vai izteikšanos. Ja nu vienīgi viņim nav pilnīgi nekādas citas sfēras, kur izteikties vai sevi parādīt no labās puses. Kādu viedokli viņi izsaka šajā praidā? Viņi pasaka, ka viņi ir zilie. Un tālāk?


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s