0nkulis

I want my MTV! piektdien, 8. jūnijs,

Filed under: Domas,Mūzika — mikslatvis.lv @ 13:37

Pirms gada NRA pielikumā Mēs bija lasāms raksts, kurā meklēja atbildi uz jautājumu: “Vai MTV Latvijā būs ko rādīt?

Pirms gada likās, ka līdz ar savu vietējo MTV esam nopelnījuši iespēju redzēt vairāk Latvijas mūziķu videoklipus, dzirdēt latviešu dziesmas. Guntars Račs:

labu video var uzņemt tad, ja tā budžets ir vismaz 5000 latu. ” Un tad ir tie brīnumdari, kas iekļaujas summā no 200 līdz 1000 latiem, kuri, pateicoties labām idejām un datorprogrammu attīstībai, dažreiz spēj panākt negaidītu rezultātu,” viņš atzīst. ” Taču tāds video, kas atbilstu MTV prasībām un būtu filmēts uz kinolentes, izmaksā, sākot no 15 000 latu.” Prāta vētra pagaidām tikusi līdz 30 000…

Diezgan prāva summiņa pat spēcīgai grupai, kur nu vēl jaunai grupai, kurai, pat albumu izdot ir tīrās mokas.

Cerēju, ka par spīti šai naudas barjerai MTV iekļūs aizvien vairāk pašmāju klipi, līdz MTV varēs ar mierīgu prātu piekabināt sev klāt to MTV Latvija lietu.

Cik % no klipiem ir Latvijas? Es uzdrošinos, minēt, ka Latvijas klipi sastāda mazāk kā 2,5% ētera laika. Varam paši pārliecināties, pēc 17:00 vienas dienas laikā var redzēt ne vairāk kā vienu klipu no Latvijas. Vai tāpēc bija vajadzīgs MTV Latvija?

Gads ir pagājis MTV Latvija ir riktīgi uzgājusi gaisā. Raidījumiem ir subtitri latviešu valodā. Ziņas stāsta divi jauni cilvēki no mūsu zemītes. Ir izveidots raidījums Baltic TOP 20.

Nu un? Tas Baltic TOP 20 ir nožēlojams. Pilns ar Ķīmiskajām romancēm un Tokijas moteļiem. Kāda jēga no Baltijas topa, ja tajā nav ne smakas no vietējās mūzikas?

Es jums pateikšu kāda jēga. Reklāmas, reklāmas, reklāmas. Bezgaumīgas tamponu un veļaspulveru reklāmas. Es gribu parastu MTV ar foršām MTV reklāmām. Es pieprasu, labus Latviešu klipus – par katru tamponu reklāmu vismaz vienu labu klipu.

Tākā izvēlies MTV! Vai nu rādi man latviešu klipus, vai arī rādi parasto MTV, bez trulajām latviešu reklāmām! Skaidrs? Vai atvēliet dienu, stundu, vai tikai vienu raidījumu latviešu mūzikai. Tikai tad būs jēga no tā jocīgā kanāla.

 

9 Responses to “I want my MTV!”

 1. Mfz Says:

  MTV is s&^#. Gribi latviešus, skaties LMK (www.muzikaskanals.lv). Kā arī mājas lapā iespējams skatīties tiešraidi, kas ir būtiski, tādiem, kuriem nemaz tv nav.

 2. izliecies Says:

  MTV reklāmas ir kaut kāda smadzeņu skalošana vai kaut kas tāds. Kā var izdomāt tik slimas reklāmas? Though viņu mākslinieks ar galvu nedraudzējas.

 3. Chris Says:

  Es arī dažas dienas atpakaļ pirmoreiz paskatījos Latvijas MTV – tādas pašas domas par tām stulbajām reklāmām. Man liekas, ka pa MTV ir jārāda asprātīgas un interesantas reklāmas.

 4. rodzhers Says:

  Tajā Latvijas MTV tikai nēģerus vien rāda. Un raidījumu vadītāji/-as nezināmu mērķu vadīti cenšas runāt pēc iespējas nedabiskāk.

  Es pieprasu Beavis & Butthead!!

 5. edis Says:

  Nu bet parādi man kādu jaunu un labu (nevis vai nu labu, vai nu jaunu, bet abus kopā) video klipu palaistu pēdējā mēneša laikā, kas atbilst pasaules standartiem un iekļaujas MTV popkultūras rāmjos!
  Nu nav tāda…nav, žel, bet fakts.
  Gribi letiņus, lieto internetu un lūri kamēr slikti paliek un arī reklāmas nav jāskatās. 🙂
  Nav jau tikai MTV viens pats pie visa vainīgs…

 6. cyxob Says:

  mjā lv mtv ir totāls sūds, pat krieviem ir 100x labāks

 7. simbel Says:

  MTV neskatos (cik ir sanācis, neesmu redzējusi NEVIENU latviešu klipu…), bet man ir LMK. Lieliski (: Pat šobrīd fonā iet.

 8. 0nkulis Says:

  nu man nav LMK tāpēc arī škrobojos


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s