0nkulis

parmuziku.com viedoklis par mūziku otrdien, 12. jūnijs,

Filed under: blogi,Latvija,mp3,Mūzika — mikslatvis.lv @ 13:31

parmuziku.com var lasīt par mūziku. Raksta visiem zināmais Rodžers, kuram ir sava lapa rodzhers.com.

Parmuziku.com ir plānots tāds, kā daļēji atvērtā koda blogs. Ja rakstam katrs savā Daugavas malā par mūziku, tad grūti atrast vienotu vietni, kurā ir prātīgs viedoklis par mūziku.

Es priecātos, ja atrastos vēl kāds jauns cilvēks, kas dalītos ar saviem mūzikas aprakstiem, tādejādi bagātinot šo mūzikas datubāzi. Pieteikties varat, atsūtot man epastu.

Vispārējie līdzdalības principi ir vienkārši:

 • jābūt zināšanām par mūzikas galvenajiem žanriem, lai ieraksts būtu ievietots pareizajā kategorijā
 • jāsagatavo vismaz viens raksts par mūzikas albumu, vai jāatsūta kāds no senākiem, bet tas jāpapildina ar saitēm uz populārākajām mūzikas informācijas lapām. (ikonas, kopēt no parmuziku.com lapas un pievienot pareizās saites, ja iespējams)

Ko mēs piedāvājam?

 • Saiti uz tavu privāto blogu
 • iespēju regulāri izteikties mūzikas lauciņā

Vēl nedaudz vairāk par šo projektu:
Parmuziku.com ir radīts tāpēc, lai cilvēki varētu ātri un savlaicīgi uzzināt koncentrētu un argumentētu viedokli, par jaunākajiem un arī par ne tik jauniem mūzikas albumiem. Lapa tiek un tiks regulāri atjaunota ar jaunām mūzikas albumu recenzijām.

Ar parmuziku.com palīdzību ir iespējams atklāt jaunus mūziķus, kas izpilda stilistiski līdzīgu mūziku, kā tavs iemīļotais mākslinieks. Katram ierakstam ir norādīts mūzikas žanrs un pēc šī žanra ir iespējams atlasīt citus līdzīga stila izpildītājus.

Visas recenzijas ir papildinātas ar saitēm uz populārākajiem papildu informācijas ieguves avotiem:

wiki.pngwikipēdija – ir enciklopēdija ar plašāku informāciju, gan par konkrēto albumu, gan izpildītāju un visu citu saistīto informāciju.

lastm.pnglast.fm – ir interneta mūzikas radio, kurš apkopo precīzu statistiku par lietotāju klausītajām dziesmām, kā arī piedāvā izveidot pielāgotas radio stacijas, kurās katrs var klausīties tieši sev tīkamu mūziku.

youtube.pngyoutube – ir video krātuve, kurā ver noskatīties ļoti daudzu mūziķu video klipus.

myspace.pngmyspace – ir kaut kas līdzīgs mūsu draugiem.lv, tur ir iespējams noklausīties vai lejuplādēt izpildītāja piedāvātās mūzikas kompozīcijas, kā arī uzzināt jaunāko informāciju no pašiem mūziķiem.

 

19 Responses to “parmuziku.com viedoklis par mūziku”

 1. esuntu Says:

  Izklausās ok. Tik tas precīzs mūzikas žanrs apšaubāmi izklausās…

 2. SkaKri Says:

  Jāpiesakās ir tūlīt un uzreiz?

 3. 0nkulis Says:

  Pieteikties var arī pēc gada, par daudz jau nebūs. Un var arī nepieteikties, tikai tad Rodžeram būs biežāk jācenšas rakstīt

 4. […] pirms maza mirkļa publicēja informāciju, par jauno mūzikas resursu (nē, ne DC, un ne “FREE FILE ŠĒIRING!!“) – […]

 5. ReDz Says:

  Es divas reizes izlasīju un vēljoprojām kaut ko nesaprotu.

 6. 0nkulis Says:

  tā laikam būs mana vaina

 7. rodzhers Says:

  nu gan sabaidīji cilvēkus 😀

 8. BlackHalt Says:

  Es varu par Wumpscut, Feindflug, Kraftwerk, Depeche Mode, bet nez vai par jaunākajiem.

 9. 0nkulis Says:

  BlackHalt: uz priekšu jaunākie nav obligāti, mēs priecātos arī par vecāku albumu iztirzājumu. (Man seviķi tīk pēdējie divi 🙂

 10. Visvairāk mani sajūsmina šitais idiotiskais triks ar vienas saites likšanu rakstā 10 reizes! Nu pilnīgs čau. 0nkuli saspiedies neesi? Vēl tik pat debīlu izdomu esmu redzējis Artura blogā, bet tas mani tik ļoti nepārsteidza.

 11. Atvainojos, saite parmuziku.com rakstā ir TIKAI 6 reizes.

 12. Un smiekli nāk par tiem, kas te dirš (atvainojos, bet cits vārds te nav vietā), ka apmeklējums blogam neesot galvenais 😉

 13. 0nkulis Says:

  parmuziku.com ir vajadzīgs vismaz kaut kāds apmeklējums. un to vajag riktīgi noreklamēt, lai vismaz kāds par tādu uzzinātu. Apmeklējums nav galvenais, bet nav jēgas rakstīt, ja nav neviens informēts, par to, kur lasīt.

 14. Bet nu vai tad cilvēki ir tādi idioti, ka nesaprot uzklikot uz vienas, skaidri norādītas saites un tā vietā jāliek 6 + 1 vēl uz bildes? 😀 Nē, nu ok, Tava darīšana, vienkārši smieklīgi izskatās. Un apmeklējums no šāda raksta aug ne jau tikai parmuziku.com. Un domāju, to Tu labi saproti, tapēc arī ir daudzās saites. 😉

 15. 0nkulis Says:

  nu es uzliku vienu saiti un otru un trešo un man likās, ka tas ir baigi jautri. es varēju salikt vēl veselu lērumu. es neredzu nozieguma sastāvu savā rīcībā. var jau būt, ka tas ir kaitinoši, bet ceru laboties.

 16. Ģirts Says:

  lai nu kā, paldies 🙂
  feini, ka biedzot kaut kas tāds ir LV zonā 🙂

 17. 0nkulis Says:

  N.R. – par šo biju galīgi aizmirsis – Ieliec slapjo sapni, svaigs.lv un nekur.lv, lai es un citi slinķi varētu lasīt jaunākos labumus no tās lapas.


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s